Одноразова допомога для чорнобильців

Особам, що постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській атомній станції, у Львові нададуть одноразову матеріальну допомогу

Станом на 1 квітня 2016-го на обліку в управлінні соціального захисту Львівської міської ради перебуває 3555 осіб, що постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, інформує прес-служба мерії. З них 914 – громадяни, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, віднесені до 1-ої категорії; 1316 – громадяни, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, віднесені до 2-ої категорії; 438 – громадяни, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, віднесені до 3-ої категорії, 27 осіб, які працювали поза зоною відчуження, 244 особи – дружини (чоловіки) померлих громадян, а також 616 дітей.
З нагоди 30-ої річниці Чорнобильської катастрофи підготовлено проекти розпоряджень про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС 1-ої та ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС 2-ої категорій – жителям, які зареєстровані у м. Львові та перебувають на обліку у відділах соціального захисту управління – у розмірі 500 грн кожному на загальну суму 979 тисяч грн.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.2686 / 4.05MB / SQL:{query_count}