У Львові відкриють Українську академію лідерства

Вже у вересні у Львові розпочне роботу Українська академія лідерства, де зможуть навчатися випускники шкіл з усіх регіонів України

фото: loda.gov.ua
Як розповіли організатори, академія не надає дипломів, тут нема оцінок, а студенти навчаються з 7.00 до 22.00 з понеділка до суботи. Студенти вчитимуться в академії 10 місяців, проживатимуть в освітньому кампусі, займатимуться спортом, мандруватимуть Україною, інформує прес-служба ЛОДА. Основними критеріями відбору до академії є бажання навчатись і змінювати країну. За підтримки Western NIS Enterprise Fund наступного року в Україні відкриють уже шість академій лідерства, а до 2025 року – 20.  
Голова Львівської ОДА Олег Синютка подякував організаторам школи лідерства за формування команди успішних людей. “Справжні лідери зараз вкрай потрібні державі, – зазначив він. – Певен: скоро на Львівщині матимемо об’єднання талановитих успішних людей, які хочуть і можуть змінювати життя в країні дуже швидкими темпами. Випускники школи лідерства – це стандарт якості та успіху. І ці стандарти будуть на Львівщині”.
Унікальний проект “Українська академія лідерства” розпочав роботу в Україні ще у вересні минулого року, у Києві. Перший експериментальний рік пройшов вдало: 39 випускників шкіл отримали нагоду навчатись у найкращих викладачів України, серед яких професор Ярослав Грицак, Павло Шеремета, Михайло Винницький, Сергій Гвоздьов, Юнона Лотоцька, Віктор Зотов, Наталія Попович і багато інших. Предмети академії спрямовані на формування української ідентичності та свідомості. Наприклад, студенти мали змогу відвідувати курс Ярослава Грицака “Історія без дат”, Максима Яковлєва “Культура мислення”, Михайла Колісника “Персональні фінанси”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.8778 / 4.06MB / SQL:{query_count}