Між минулим і теперішнім

Французи й українці дискутуватимуть про окупацію в “Тюрмі на Лонцького”

У суботу, 16 квітня, о 14.00 у Національному музеї-меморіалі жертв окупаційних режимів “Тюрма на Лонцького” відбудеться зустріч з відомим французьким філософом Філіпом де Лара та дискусія “Окупація: Франція та Україна між минулим і теперішнім”. Захід відбудеться за адресою: м. Львів, вул. С. Бандери, 1 (вхід з вул. Брюллова). Вхід до музею та на зустріч із Філіпом де Лара  вільний.
У дискусії також братимуть участь засновник видавництва “Леополь” – магістр історії Кирило Горішній і директор Національного музею-меморіалу “Тюрма на Лонцького” Руслан Забілий. Модеруватиме зустріч старший науковий співробітник музею Ігор Дерев’яний.
Філіп де Лара – французький філософ, професор Університету Париж ІІ (Університету Пантеон-Ассас) (філософія та політичні науки). Досліджує питання антропології тоталітаризму. Співпрацює як критик із відомим у Франції інтернет-виданням nonfiction.fr. Автор публікацій до французького видання La rеgle du jeu (“Правила гри”) та українського видання “Український тиждень” (2013, 2014 рр.).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6687 / 4.05MB / SQL:{query_count}