Хто до війська за контрактом?

Обіцяють достойну зарплату, соцгарантії та безкоштовне житло

фото: loda.gov.ua
Перевагами контрактної служби в армії на Львівщині вирішили скористатися вже 738 осіб, про що повідомив в.о. військового комісара Львівського обласного військового комісаріату Дмитро Акутін. 
На нараді з головами сільських і селищних рад Львівщини військовий комісар вкотре розповів про покращені умови служби, які держава пропонує контрактникам. Серед них – суттєве підвищення заробітної платні від семи тисяч гривень і вище, повноцінне речове та продовольче забезпечення, можливість отримати житло, інформує прес-служба міськради. Держава передбачила для військовослужбовців одноразову матеріальну допомогу, яка суттєво зросла з початку року, оздоровчі кошти, відпустку та можливість професійного зростання.
Дмитро Акутін також зазначив, що найбільше добровольців на військову службу за контрактом до лав Збройних сил України записуються в Миколаївському, Золочівському, Яворівському, Дрогобицькому, Самбірському районах, а також містах Борислав і Червоноград. Водночас найменша активність у Львові, Городоцькому, Мостиському, Старосамбірському і Турківському районах.
Вимоги для кандидатів: вік – від 18 до 40 років, задовільний стан здоров’я, придатність за професійно-психологічними та медичними показниками, відсутність судимостей, психіатричного та наркологічного обліку. Види контракту: терміном на три роки або короткотерміновий (на термін дії особливого періоду).
Усі зацікавлені можуть звертатись у районні військові комісаріати або обласний військовий комісаріат. Тел: (032) 260-26-44.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.4390 / 4.06MB / SQL:{query_count}