На прийом до начальника через Skype

Головне територіальне управління юстиції у Львівській області відсьогодні, 7 квітня, запроваджує новий сервіс

фото: прес-клуб Львів
Без зайвих проблем, годинних черг і бюрократії – так хочуть вирішувати різні питання громадян в управлінні юстиції у Львівській області. Як писала “Пошта”, торік у Міністерстві юстиції України ініціювали створення онлайн-сервісів, які б допомагали людям у вирішенні нагальних питань у місцях проживання. Загалом уже понад 720 тисяч громадян скористались електронними сервісами, які пропонують у Мін’юсті.
Отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку, реєстрація бізнесу, замовлення електронного цифрового підпису (ЕПЦ), єдині реєстри для громадських формувань, продаж арештованого і конфіскованого майна тощо… Вже сьогодні такими послугами можна скористатися в режимі онлайн через сайт Головного територіального управління юстиції у Львівській області.
Останнє, що презентували у Львівському управлінні юстиції, це прийом громадян  через відеоконференцзв’язок (Skype). Сьогодні, 7 квітня, з 15.00 до 18.00 посадовці цього управління проведуть такий перший прийом, до якого зможуть долучитись усі охочі. 
Зі слів Ярослава Жукровського, начальника Головного територіального управління юстиції у Львівській області, щороку на особистий прийом записуються близько 500 осіб. Часто людям доводиться долати сотні кілометрів і чимало платити за проїзд, аби поскаржитися чи розказати про свої проблеми. Тепер люди матимуть змогу вирішувати свої питання не виходячи з дому – в режимі онлайн. 
“Ми нічого нового не придумали. Все це з досвіду спілкування з громадою міста на особистих прийомах. Громадяни матимуть змогу спілкуватися з керівництвом у режимі відеозв’язку. Багатьом доводиться їхати здалеку, тратити кошти і час на дорогу. І щоби цього надалі уникати, вирішили проводити онлайн-прийом громадян”, – зазначив Ярослав Жукровський.

Онлайн-прийом: що варто знати

Потрібно попередньо записатися на електронну скриньку за адресою:  lvivjust@gmail.com. Оформити заявку на прийом і дочекатися повідомлення від співробітника установи з підтвердженням дати і часу проведення зустрічі, отримати від адміністратора системи логін-пароль і встановити програму ВКЗ, за допомогою якої відбуватиметься спілкування. Варто мати мінімальний набір обладнання: веб-камеру, навушники або динаміки, мікрофон і доступ до інтернету. У призначений час бути доступним для зустрічі у програмі відеоконференцзв’язку.
Розмови, які проходитимуть в онлайн-режимі, записуватимуть і зберігатимуть в електронному архіві. Та оприлюднювати їх для широкого загалу працівники юстиції не будуть. 
Згодом запропонують і інший варіант онлайн-розмов – через сайт Міністерства юстиції України. 
“Такий онлайн-прийом матиме змогу переглянути Павло Петренко, міністр юстиції України, і проконтролювати, як його підлеглі спілкуються з громадою міста”, – каже Ярослав Жукровський. 
Ті, що не мають доступу до мережі “Інтернет”, зможуть підійти у свій територіальний відділ юстиції, де їм допоможуть записатися на онлайн-прийом, а пізніше сконтактуватися з начальником юстиції області. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6643 / 4.08MB / SQL:{query_count}