Писанки заради допомоги ОХМАТДИТу

У місті Лева 15 квітня відкриють Галерею мистецьких писанок

фото: facebook.com/EasterEggsFestival
Традиційно у рамках відзначення Великодня у Львові відбудеться VІ Фестиваль писанок. На площі Музейній біля Домініканського собору 15 квітня просто неба відкриють Галерею мистецьких писанок, де буде презентовано близько півсотні авторських писанок. Експозиція триватиме до 8 травня.
“Фестиваль писанок – це своєрідний арт-проект, у рамках якого відомі митці, аматори, юні майстри, громадські діячі, молодіжні рухи створюють унікальні роботи у формі писанки. Кожна робота – це ідея, мрія та історія. Крім того, щороку у рамках Фестивалю писанок проводимо благодійну акцію “Добра справа”, у рамках якої збираємо кошти, щоб допомогти тим, хто справді цього потребує”, – розповідає організатор Фестивалю писанок у Львові Андрій Сидор.
Зокрема цього року збір коштів буде відбуватися задля допомоги І-ому дитячому відділенню дитячої лікарні ОХМАТДИТ. Тож кошти за участь у майстер-класах у Великодній арт-майстерні, від продажу свічок-писанок у Львівській свічковій мануфактурі та мистецьких писанок з Галереї писанок скерують на “Добру справу”, інформує прес-служба міськради. 
Щороку у Галереї писанок поряд із півметровими мистецькими писанками експонуються також і  особливі писанкові арт-об’єкти. Торік це була триметрова писанка, яка поєднувала у собі ткані та дерев’яні елементи.  
Цього року основних мистецьких об’єктів буде два – квіткова писанка та писанка – вказівник. Квіткова писанка буде створена із використанням трави та сезонних квітів. Така писанка стане окрасою не тільки Галереї мистецьких писанок, а й усього міста.
Писанка-вказівник показуватиме напрямки та відстані до більшості музеїв Львова. Символічно, що такий вказівник встановлять саме на площі Музейній. У рамках Фестивалю писанок також діятиме і Великодня арт-майстерня, у якій і діток, і дорослих навчатимуть  розписувати писанки, розкажуть про значення символів та кольорів. Цікавими будуть й майстер-класи від Львівської свічкової мануфактури зі створення свічок-писанок.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
15.5472 / 4.06MB / SQL:{query_count}