Бюджет участі: куди скерують кошти

У Львові планують створити громадський бюджет (бюджет участі) та передбачити на нього у міській казні щонайменше 0,5% коштів бюджету розвитку

Ухвалу мають намір затвердити найближчим часом, про що повідомив голова фракції “Народний контроль” Валерій Веремчук після прес-конференції “Результати обговорення проекту положення про бюджет участі”, організованої КВУ та рухом “Чесно”.
Громадський бюджет (бюджет участі) –  частина бюджету міста, з якого здійснюється фінансування визначених безпосередньо членами територіальної громади заходів, виконання робіт та надання послуг, відповідно до оформлених проектних пропозицій, які стали переможцями конкурсу.
“Підтримую ідею створення у Львові бюджету участі. Львів’яни самостійно зможуть визначати, куди скерувати передбачені у ньому кошти. Також містяни зможуть розраховувати на фінансову підтримку для власних, вигідних місту проектів”, – зазначив Валерій Веремчук.
Відповідальними за розподіл бюджету участі планують призначити громадські організації, які будуть зобов’язані вести онлайн-голосування щодо об’єктів, на які варто скеровувати кошти.
“Люди, які самостійно долучаються до обрання для ремонту того чи іншого об’єктa,  відповідально до нього ставитимуться.  Раніше займався облаштуванням дитячих майданчиків. Тоді до процесу долучили громаду. Як результат: майданчики, які ми ремонтували разом із львів’янами, досі у доброму стані”, – акцентує депутат, інформує прес-службa “Народного контро­лю” Львівщини.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.3561 / 4.06MB / SQL:{query_count}