Центр міської історії: п’ять подій квітня

У квітні Центр міської історії підготував для львів’ян чимало цікавих івентів, серед яких презентація книжки, пуб­лічна лекція, перегляд документального кіно

Усі події відбуваються у конференц-залі Центру (вул. Акад. Богомольця, 6).
1. Презентація книги про Львівський університет. 7 квітня о 18.00 годині відбудеться презентація книги “Academia Militans. Університет Яна Казимира у Львові”. Зустріч буде можливістю поговорити про ширші контексти університету: про місце університету в міському просторі, про його національні виміри, про хитання між освітнім та політичним призначенням, інформує tvoemisto.tv.
2. Міський семінар: партійна номенклатура в УРСР. 13 квітня о 16.00 на Міському семінарі обговорюватиметься дисертаційне дослідження Юлії Шелеп про партійну номенклатуру в Українській РСР як окрему соціальну та професійну групу. Семінар є форматом робітні і відкритий лише для аспірантів та науковців.
3. Презентація книги “Польське коріння Ізраїлю”. 14 квітня о 18.00 у Центрі пройде презентація книги “Польське коріння Ізраїлю”. Автори монографії, історики Лукаш Томаш Срока та Матеуш Срока розкажуть про еміграцію та оселення польських євреїв в Ізраїлі між двома світовими війнами.
4. Показ фільму “Голлівуд над Дніпром”. 26 квітня о 18.00 відбудеться показ документальної стрічки “Голлівуд над Дніпром. Сни з Атлантиди” і розмова з автором про історію села Бучак на Черкащині та його місце в радянському українському кінематографі.
5. Публічна лекція: Галицький вимір Великої війни. 21 квітня о 18.30 запрошуємо на лекцію Романа Голика “Велика війна, ментальність та культуpa Cхідної Євpопи: галицький виміp” про зміни у повсякденному житті галицьких селян та містян, спричинені Першою світовою війною.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.3194 / 4.06MB / SQL:{query_count}