Канадці у “Джерелі” поділяться досвідом

Команда консультантів, які працювали у кращих клініках та реабілітаційних центрах Канади, консультують спеціалістів Навчально-реабілітаційного центру “Джерело”

Про це інформує прес-служба Львівської міськради.
Як розповіла Анна Гайдучок, директор центру, іноземні  фахівці приїхали до України завдяки підтримці Канадського фонду дітям Чорнобиля. Це консультанти з менеджменту, які займали керівні посади  у найбільших клініках Канади – Соня Печенюк і Анна Саварна, фізичні  терапевти Леся Шафранська і Наталія Ленгстаф та заняттєвий терапевт Йоганна Паквін. Також у відділі соціальних проектів та розвитку “Джерела” працює консультант  Андрій Терешин.
“Нам усім дуже приємно бути частиною “Джерела”.  І ми залишимо  вас у серці навіть після повернення додому”,– наголосила Леся Шафранська.
З її слів, у вихованців Центру є усе необхідне, зокрема сучасне та пристосоване для дітей приміщення, яке збудоване за усіма світовими стандартами та  реабілітаційне обладнання. 
А Соня Печенюк виокремила сильні сторони “Джерела”. На її думку, до таких можна віднести роботу над покращенням якості життя дітей з особливими потребами та їх сімей. Окрім цього, важливим є те, що працівники Центру мають змогу навчатися.  Водночас вона закликала не зупинятися на досягнутому та працювати над вдосконаленням організації. Іноземні експерти працюватимуть у “Джерелі” до кінця квітня.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
15.4769 / 4.05MB / SQL:{query_count}