Магнітні бурі: коли у квітні

Магнітні бурі становлять велику небезпеку для людей із серцево-судинними захворюваннями

У такі дні дуже зростає ймовірність інсульту. А понад 70% інфарктів трапляються під час потужних спалахів магнітних бур. Основні симптоми при геомагнітнім збуренні – головний біль, прискорене серцебиття, безсоння. Люди зі слабкими суглобами теж можуть відчути дію бур. Під час потужних спалахів на Сонці може відбуватися дефіцит кисню, що негативно діє на мозок і суглоби.
Реакція на геомагнітні бурі відбувається по-різному. Одні можуть відчути її дію за пару днів до бурі, а на інших буря може вплинути навіть через кілька днів після закінчення. Апатія, слабкість, пригнічений настрій часто є результатом впливу спалахів на Сонці. 
7 квітня – пік активності з 14.00 до 16.00;
18 квітня – пік активності з 04.00 до 08.00;
20 квітня – пік активності з 09.00 до 11.00.
Медики радять у ці дні варто цілком відмовитися від сигарет і алкоголю. Необхідно виключити солодке і смажену їжу. По-друге, бажано відмовитися від фізичних навантажень в ці дні. Варто мати при собі заспокійливі ліки. Дні з сильними магнітними бурями бажано проводити на відкритому повітрі. Намагатися не нервувати і не нехтувати хорошим відпочинком. Лікарі радять пити більше води.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.2821 / 4.05MB / SQL:{query_count}