День Львова: як відсвяткуємо 760-річчя

Цього року наше рідне і прекрасне місто Лева святкує 760 років

Основна програма заходів припаде на період 1-7 травня. У цей період працюватимуть  різні локації – центр міста, парки, мікрорайони Рясне, Левандівка, Збоїще тощо. Також традиційно буде задіяний Парк культури та відпочинку, Шевченківський гай, де проходитиме “Великдень в гаю”. До Дня міста відбудеться святкова хода з лицарями на конях. Чимало інших цікавих заходів готують усі культурні установи міста Львова. 
760 років – це 760 унікальних історій Львова та людей, які творили це місто. 
Планується, що програма заходів охопить період від 1 травня до 24 серпня. Усі події, які відбуватимуться в цей період у Львові, проходитимуть під слоганом 760 унікальних історій міста, інформує прес-служба міськради.  
Традиційно відбудуться “Великдень в гаю” в Музеї народної архітектури та побуту, Обливаний понеділок на пл. Ринок. Окрему програму готують народні доми в Рясне, на Левандівці та Збоїщах. Заплановане проведення Фестивалю писанок, Свята музики. З-за кордону до Львова спеціально їдуть духові оркестри – з Австрії та Польщі. 
Традиційно заплановане проведення урочистих зборів, де будуть вручені почесні нагороди “Шляхетна львівська родина”, “Львів’янин року”, “Почесний громадянин міста Львова”. Центром міста пройде театралізована хода з лицарями на конях. 
Окрему спортивну програму готують на локації біля пам’ятника 
А. Міцкевичу. Розглядається можливість проведення екопроекту на пл. Старий Ринок. Також у різних локаціях в центрі міста будуть концерти класичної музики. Зараз тривають перемовини щодо виступів танцювальних театрів та театру тіней. 
Оскільки в часі відзначення Дня міста збігається з Великоднем, буде чимало заходів, пов’язаних зі святкуванням Христового Воскресіння. Традиційно діятиме Великодній ярмарок. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
15.3357 / 4.08MB / SQL:{query_count}