Аби львів’яни народжувалися здоровими!

У пологовому будинку №1 оновили обладнання на суму понад два мільйони гривень

фото: Олександр Мазуренко
Для забезпечення невідкладної медичної допомоги жінкам та новонародженим у міському пологовому №1 за кошти бюджету розвитку міста придбали обладнання на суму 2 млн 415 тис. 226 грн. За позабюджетні кошти оновили обладнання та оснащення на суму близько трьохсот тисяч гривень, інформує прес-служба Львівської міськради.
“Вважаю одним з головних завдань охорони здоров’я в місті – охоронy материнства і дитинства. Торік для міської дитячої лікарні оновили обладнання на суму 3 016,4 тис. грн (апарат СРАР терапії для новонароджених, комплект ендоскопічного обладнання, реанімаційна система, лампа фототерапії). Для 3-ої міської лікарні закупили УЗД-апарат, реанімаційну систему, інкубатор для новонароджених, фетальні монітори, ліжко для пологів, лампу фототерапії, електрокардіографи на суму 2 312,75 тис. грн. Цього року в міському пологовому будинку №1 оновили обладнання на суму 2 415,25 тис. грн (УЗД-апарат, реанімаційна система, інкубатор для новонароджених, фетальні монітори, ліжка для пологів, лампа фототерапії, електрокардіограф). Все це робимо для того, щоб львів’яни народжувалися здоровими. Ми вдячні також нашим постійним партнерам – фондам, благодійним організаціям, які долучаються фінансово, часто надають допомогу у вигляді нового обладнання, різноманітних навчань чи курсів для наших медиків”, – каже Володимир Зуб, начальник управління охорони здоров’я Львівської міськради.
Зі слів Людмили Шекети, головного лікаря пологового будинку №1, неонатальний інкубатор призначений для надання невідкладної допомоги недоношеним та незрілим дітям з дихальними розладами. Лампу для фототерапії використовують для лікування дітей з груповими і резусними конфліктами. Реанімаційна система потрібна для проведення невідкладних заходів щодо реанімації новонароджених. А за допомогою мобільного ультразвукового скануючого приладу можна надавати допомогу вагітним, починаючи з приймального покою і завершуючи будь-яким відділенням.
“Наші пологові зали на 100% забезпечені фетальними моніторами, які дають можливість контролювати стан плоду під час пологів. Також повністю забезпечені акушерськими кріслами-трансформерами, які зручні для жінок y пологах і персоналу для надання допомоги”, – додала Людмила Шекета.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7873 / 4.07MB / SQL:{query_count}