“Потрібно рухатися вперед, а не стояти на місці”

Олександр Ганущин, голова Львівської облради, – про напрацювання, команду, важливість конкурсів та акцент на прозорість

фото: прес-служба Львівської облради (Антін Радомський)
Громада Львівщини під час місцевих виборів – 2015 своїми голосами відрядила до праці у Львівську обласну раду представників дев’яти партій. Це 84 депутати (70 чоловіків і 14 жінок), які зараз відповідно працюють у дев’яти фракціях (така їх кількість вперше за історію облради). У новій раді серед депутатів багато посадовців, медиків, освітян і директорів. Хоча чимало з них уперше стали обласними депутатами, кажуть, що їм вдалося спрацюватися. 
Є сподівання, що ця каденція ради буде консолідованою та результативною, акцентуватиме на стратегічних питаннях розвитку краю, покращенні життя громад і вирішенні нагальних проблем людей. Як зазначав торік у листопаді “Пошті” очільник Львівщини Олег Синютка, “у цій раді буде значно більше професійності і значно менше демагогії”. Наразі так і є. 
Час минув швидко, і за плечима вже понад 100 днів роботи Львівської облради. Відбулися п’ять пленарних засідань, під час яких прийняли 98 рішень.
“З обов’язкового вдалося затвердити регламент, ухвалити положення про роботу постійних комісій, а також прийняти бюджет області на 2016-ий разом із частиною програм. Прийнято обласний конкурс мікропроектів місцевого розвитку, тож ініціативні громади мають унікальну нагоду покращити благоустрій свого села, селища чи міста. Втілено у життя й зміни до структури апарату. Наше нововведення – положення про конкурс на посади керівників комунальних закладів”, – каже голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.
– Пане Олександре, посісти крісло голови Львівської обласної ради було амбіцією, планом чи так склалися обставини за підсумками місцевих виборів – 2015? Як на мене, до цієї посади ви йшли поступово, але наполегливо.
– Не можу сказати, що я не йшов. Це було б неправдою… Ішов на місцеві вибори разом з командою “Блоку Петра Порошенка “Солідарність”. Під час місцевих виборів восени 2015-го до Львівської обласної ради ми посіли перше місце, отримавши 20 мандатів. Команда зійшлася на моїй кандидатурі на посаду голови облради. Я добре знаю про роботу в обласній раді, адже депутатом став не вперше. Сьогодні в облраді дев’ять фракцій – така кількість вперше за її історію.
Протистояння між ОДА і облрадою нема, і це важливо
– Свого часу ви працювали в команді вже покійного голови Львівської обл­держадміністрації Петра Олійника. На мою думку, багато чого ви запозичили і навчилися від Петра Михайловича. Кажу, зокрема, про наполегливість, харизму і впертість у доброму розумінні.
– При керівникові області Петру Олійнику був заступником голови ОДА-керівником апарату. Петро Михайлович був хорошим учителем, як і Микола Горинь – колишній голова Львівської ОДА та облради, з яким досі підтримуємо тісні контакти. Зрештою, з багатьма особами, які обіймали перші посади в області, хороші та робочі відносини. Загалом пропрацював у Львівській обласній державній адміністрації 4,9 року. 
– Керівник Львівщини Олег Синютка і ви представляєте одну політичну силу. Як вам разом працюється?
– Так, ми представляємо одне середовище. У нас все добре, маємо хороші робочі відносини.
– А чи бувають, скажімо, суперечки за те чи інше питання? 
– Досі не було (сміється. – “Пошта”). Думаю, і не буде. Ми обоє за ефективну та послідовну роботу, яка дає результат для Львівщини. Протистояння між ОДА і облрадою нема, і це важливо.
– Позаду вже понад 100 днів роботи у кріслі голови облради. Є перші напрацювання, дискусії, суперечки і чимало планів попереду… А що дається важко?
– Психологічно важко передусім для сім’ї. Чому? Бо мало часу залишається на родину… Це, вважаю, недоліки першого періоду роботи ради: працювати з депутатами, які вперше ними стали. Скажімо, під час засідань комісій жодних зауважень щодо того чи іншого проекту не висловлюють, як і на президії. А на сесії є питання, які апріорі передбачають зняття з розгляду. Тому під час сесії аргументовано мусиш переконувати зал про необхідність голосування, адже потрібно рухатися вперед, а не стояти на місці.

– Пане Олександре, ви людина, яка на цій посаді всі рішення приймає самостійно? Чи, скажімо, можете з того чи іншого питання радитися з однопартійцями, друзями?
– У цьому кабінеті щодня відбуваються апаратні наради. Рішення, за які голосує облрада, ми обговорюємо на рівні заступників, апарату, стараємося їх максимально відкоригувати за потреби. 
– …себто “відполірувати” до сесії?
– Саме так. Не сповідую практику, що парламент чи обласна рада – не місце для дискусій. Вважаю, що рішення мають бути зрозумілі, готові і доступні. Ми будемо куди більш ефективними, коли програми прийматимемо в поточному році на наступний, обласний бюджет – у перших числах року, активно займатимемося напрямками міжнародної співпраці, буде акцент на прозорість використання бюджетних коштів.
– А чи питаєте поради в тих чи інших парламентарів, голови Львівської ОДА, політологів?
– Поради питаємо, консультуємося… З політологами? Ще не доводилося.
– Кажуть, ви дослухаєтеся до думок і порад парламентарів від Львівщини, зокрема братів Дубневичів. Це так?
– На мою думку, це одні з найбільш успішних парламентарів краю. Загалом із народними депутатами від Львівщини нормальна робоча співпраця. Вважаю їх ефективними. Скажімо, завдяки народним обранцям, які представляють Львівщину, вдалося вирішити низку серйозних проблемних питань. Зокрема, мова про фінансування професійно-технічної освіти й пільгових перевезень. І ці проблеми створили не ми, а державний бюджет. Є ще шахтарське питання. Допомагають парламентарі і в цій проблемі.
Конкурс мікропроектів – хороший шанс для всіх громад краю, для розвитку Львівщини загалом
– А на вас як на голову облради легко тиснути, скажімо, дзвінком чи нереально?
– Додзвонитися до мене легко, достукатися також. Але… Перша хвиля вже позаду. Я про тих, що бажали, можливо, тиснути… Може, комусь здається, що тиснути легко… А чи буде з того результат? Не думаю.
– Новообрана Львівська обласна рада ефективно стартувала: за п’ять сесій прийняли 98 рішень. Це немало. Що вдалося зробити за 100 днів роботи?
– По-перше, прийняли обласний бюджет на 2016 рік, низку важливих для області програм. Зокрема, це стосується й обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку, на який з обласного бюджету виділили 35 мільйонів гривень. Це хороший шанс для всіх громад краю, для розвитку Львівщини загалом. Одна з основних вимог – співфінансування коштами громади. 
Громади можуть виграти гроші на утеплення шкіл, вуличне освітлення, ремонт народних домів і
ФАПів. Цей конкурс зробить жителів сіл і міст більш ініціативними та відповідальними за місцеві гроші. Конкуренція є, і це добре. Громади розуміють, що треба берегти і покращувати ту інфраструктуру, яка є зараз, що необхідно вкладати кошти в енергозбереження шкіл, ремонт народних домів і ФАПів. Проблем за нас ніхто не вирішить. Лише спільними зусиллями це можна зробити!
По-друге, плюсом вважаю те, що закупівлю товарів Львівська обласна рада проводить через сайт електронних закупівель ProZorro. Усі закупівлі, які відбуваються коштом обласного бюджету і перевищують 10 тисяч гривень, проходитимуть електронні торги. Скажімо, у Львові ніхто нині не купить пачки паперу А4 за 69 гривень, а у нас завдяки ProZorro така змога є. Це ж стосується і придбання пального. 
Якщо є бажання довести добру справу до кінця, результат буде
По-третє, облрада акцентує на оптимізації та конкурсному підході. У лютому затвердили Положення про порядок проведення конкурсу та призначення керівників закладів, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Львівської області. Цей документ визначає механiзм проведення конкурсу та призначення на посаду керівників комунальних закладів культури, охорони здоров’я, соціального захисту, освіти і спорту. Так, рішення про конкурс на керівників комунальних закладів складне, але потрібне. Найближчі три місяці покажуть, наскільки це питання життєве.
– Чому, на вашу думку, люди так бояться конкурсів?
– Досі було прийнято бути директором від А до Я. Чомусь була така радянська дійсність: з того чи іншого крісла можна піти лише на підвищення або в інший світ… А тепер будуть конкурси. Зараз важливо, як за нашим рішенням відбудуться, зокрема, перші. 
Мова про Львівську обласну клінічну лікарню ОХМАТДИТ, історичний музей, Палац мистецтв і “Львів ТБ”. Але конкурс – це добре, бо це прозоро! Хто пройде за його результатами, підписуватиме контракт. Трудової угоди вже не буде. По завершенню контракту завжди можна буде запитати, що було зроблено.
– Коли побачимо перші результати конкурсів? Зокрема, коли нарешті ОХМАТДИТ матиме нового повноцінного головного лікаря?
– У квітні-травні 2016-го. Водночас зазначу, що не всі достойні, які можуть подолати цю планку, подадуться на конкурс. Чому? Бо є недовіра. Я ж закликаю всіх достойних подаватися на конкурсну комісію! Згодом вона подаватиме кандидатуру найбільш гідного, на її думку, кандидата на голосування на сесію. Я за конкурси. Потрібні ефективні керівники, які здатні покращити наявну інфраструктуру в закладах, згуртувати колектив і вийти на кращий рівень надання послуг для громади. 

фото: Олег Огородник
– Які сильні сторони Львівщини сьогодні, а які слабкі?
– Львівщина сильна тим, що вона завжди на вістрі і на передовій. Ми прикордонна область, сильна потужними вишами, і маємо відповідні традиції. Натомість слабка тим, що вихідці з нашого краю швидко розчиняються в київській масі. Кажу про втрату мудрих голів, які покидають Львів, область і не повертаються сюди.
– На жаль, відтік хороших кадрів, працьовитих і розумних людей, особливо в останні роки, дуже великий. Львів і Львівщина загалом сильно втрачають.
– Так. У контексті управління це взагалі сумно… 
– Ще слабкою стороною краю є те, що нема консолідації та згуртованості. Натомість є забагато критиканства і заздрості.
– Згоден. Притаманно це Львівщині, на жаль… А ще інколи буває забагато гонору. Це, безумовно, шкодить людям, краю. Завше потрібно пам’ятати: ламати – не будувати. Іншими словами, щось “заламати” корисне і важливе, яке щойно народжується, легко, а ось підтримати і розвинути його – важко. Тому кожен, хто береться за новації, має розуміти, що всі ці речі в нас відбуваються з боями. Втім, якщо є бажання довести добру справу до кінця, результат буде. 
– Дев’ять фракцій в обл­раді… Хто працює ефективно, а хто ставить палиці в колеса?
– Приблизно всі рівні в залі. Що стосується публічної риторики, то, безумовно, ті, що мають досвід не лише облради, а й парламентської роботи, виглядають краще на фоні тих, які щойно зайшли до ради. Сюди додається нерівномірне висвітлення діяльності одних та інших.
– Ви про медійну підтримку?
–Так.
Потрібні ефективні керівники, які здатні покращити наявну інфраструктуру в закладах, згуртувати колектив і вийти на кращий рівень надання послуг для громади
– Як працюється з вашими заступниками – Парасковією Дворянин і Володимиром Гірняком? Вважаєте їх однодумцями?
– Заступники обласними питаннями в межах своїх компетенцій володіють, що потрібно – швидко вчаться.
– У всіх питаннях думка сходиться? Чи є дискусії?
– Звичайно, вони є і мусять бути. Це нормальний процес.
– Сваритеся?
– …буває дуже по-різному. Та, радше, дискусії. Результат роботи нормальний.
– У Львівській облраді 84 депутати. Чи вже є п’ятірка народних обранців, які, на вашу думку, працюють найкраще?
– Ще нема… За результатами 100 днів ще важко визначити. Станом на зараз найбільше працюють голови постійних депутатських комісій. 
– Повернімося до мікропроектів. Якщо все позитивно реалізується (думаю, що так воно й буде), то втілення у життя всіх мікропроектів можна буде вважати гордістю Львівщини? Чогось подібного в області ще не було.
– Так, ще не було. Думаю, Львівщина з цим завданням впорається на всі сто. В обласній раді (вулиця Винниченка, 18, кімнати 341 і 321) прийматимуть проектні заявки від місцевих громад на співфінансування мікропроектів місцевого розвитку до 11 березня. Будуть міста і громади гіперактивні, а будуть, на жаль, неактивні.
Переможців конкурсу мікропроектів обиратиме професійна конкурсна комісія у складі 12 експертів
– А чому так? Від кого і від чого активність чи неактивність залежить? Ініціативної громади, сільського голови, священика чи політичних партій, які підштовхують громаду таки щось змінювати?
– Від наявності розуміння, що це дійсно конкурс і що дійсно можна виграти гроші. Одні це розуміють, інші, певно, традиційно думають: “А навіщо це мені?..” Думаю, такі конкурси мікропроектів матимуть продовження й у 2017-ому. Сьогодні шанс даємо всім. Переможців обиратиме професійна конкурсна комісія у складі 12 експертів. Звісно, акцент на прозорість.
– Чи подібні конкурси є в інших областях України?
– Ні, нема. Це наш, львівський, задум. Скоро настане нелегкий період – визначення переможців. Експерти виставлятимуть бали (плануємо, аби вони були доступні громаді). Хоча свідомий, що і тут критикани кричатимуть, що десь щось непрозоро (я насамперед про соціальні мережі). Але це проблеми тих, що подібне пишуть. Писати легко, а ось сісти і зробити – зовсім інша справа. 
– Що ще, окрім конкурсу мікропроектів та конкурсу на посади, запланували реалізувати у 2016-ому?
– Великий акцент і на міжнародну співпрацю (тим паче, що ми прикордонна область). 
– Ми цікаві іноземцям як регіон?
– Безумовно! Делегацій до нас дуже багато приїздить. 
– Чи такі візити ефективні? Ось вони приїхали, поговорили, кави попили, символічні подарунки ви їм вручили, і вони собі поїхали… Який результат такої співпраці?
– Такі візити ефективні. Результат буде, але не одразу. Потрібен час. Наберімося терпіння. Зокрема, обласна рада надалі залучатиме Міжнародну технічну допомогу для реалізації конкретних проектів. Розширюватиме обласна рада й співпрацю з іноземними державами щодо реабілітації поранених на сході наших бійців. Зокрема, вже є конкретні домовленості з Латвією та Угорщиною. Реалізовуємо ці питання через волонтерські середовища.
Розмовляла
Ірина Цицак

Олександр Ганущин народився 16 червня 1978-го в м. Рахів Закарпатської області. Освіта вища. У 1999 році закінчив географічний факультет Львівського держуніверситету ім. Івана Франка. У 2005 році закінчив Львівський регіональний інститут Національної академії державного управління, факультет державного управління та місцевого самоврядування.
Березень 2005 р. – вересень 2005 р.: Львівська обласна державна адміністрація, начальник відділу забезпечення роботи.
Вересень 2005 р. – жовтень 2005 р.: Львівська обласна державна адміністрація, в.о. керівника апарату облдержадміністрації.
Жовтень 2005 р. – 2007 р.: Львівська обласна державна адміністрація, керівник апарату з кадрового резерву.
2007 – 2009 рр.: Львівська обласна державна адміністрація, заступник голови-керівник апарату.
Березень 2013 р. – липень 2013 р.: ТзОВ “Юридична компанія “Кватро-Консалтинг”, головний консультант зі зв’язків із органами місцевого самоврядування та органами державної влади.
З 2013 р. – головний консультант зі зв’язків із органами місцевого самоврядування та органами державної влади адвокатського об’єднання “Матвіїв і партнери”.
З 2006 року – депутат Львівської обласної ради.
Одружений. Разом із дружиною Соломією виховують доньку Стефанію та сина Нестора.

Керівник за конкурсом: що варто знати

Сьогодні у спільній власності територіальних громад Львівської області перебуває 140 закладів, з них: 25 закладів культури, 16 закладів соціального захисту, 56 закладів охорони здоров’я і 43 заклади освіти. 
Конкурс складатиметься з таких етапів: оголошення засновником конкурсу на посаду керівника закладу; формування складу конкурсної комісії; подання документів кандидатами на посаду керівника закладу; відбір кандидатів на посаду керівника закладу; ухвалення рішення про визначення переможця конкурсу та винесення на розгляд облради проекту рішення щодо призначення переможця конкурсу на посаду керівника закладу; прийняття облрадою рішення щодо призначення переможця конкурсу на посаду керівника закладу.
Як інформує прес-служба облради, керівником комунального закладу може бути особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у відповідній галузі – не менше п’яти років, загальний стаж роботи – не менше восьми років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.
Призначення керівників комунальних закладiв здійснюватиметься Львівською облрадою за результатами конкурсного вiдбору. Від імені облради конт­ракт з керівником закладу укладає управління майном спільної власності облради. Засновник – уповноважений власником орган управління. Керівників закладів освіти, що перебувають у галузевому управлінні департаменту освіти ЛОДА, призначає цей департамент за результатами конкурсного відбору.
До складу конкурсної комісії входять: голова (представник) відповідної профільної (галузевої) постійної комісії облради, голова (представник) постійної комісії з питань комунального майна та приватизації, представники засновника, представники відповідного галузевого департаменту (управління), представник ЛОДА, представник трудового колективу закладу, два представники громадських організацій відповідного функціонального спрямування та представник громадської ради при ОДА.


Наступна сесія – 15 березня

Учора, 9 березня, під час засідання президії облради депутати розглянули пропозиції до порядку денного наступного сесійного засідання, яке відбудеться 15 березня. Зокрема, з порядку денного члени президії вилучили питання про віднесення міста Винники Львівської області до категорії міст обласного підпорядкування. Бурхливе обговорення викликали питання про надання спеціальних дозволів на використання надр підприємствам “Західукргеологія” та “Укргазвидобування”, інформує прес-служба облрада. 
Загалом на сесії 15 березня депутати планують розглянути 25 питань та намагатимуться затвердити низку обласних програм. Зокрема, Програму газифікації населених пунктів Львівщини на 2016-2018 рр., Програму підтримки Народних домів, Програму поповнення бібліотечних фондів та бібліотечних проектів на 2016 рік. Кілька програм до вівторка розробники повинні доопрацювати.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.3385 / 4.28MB / SQL:{query_count}