Реконструкції на периферії

У місті відновлюють не лише центральні вулиці. Цього року зручнішою має стати вулиця Садова

фото: прес-служба ЛМР
У цьому році заплановано повести реконструкцію вул. Садової. За словами радника міського голови з питань влаштування велоінфраструктури Олега Шміда, вулицю намагатимуться зробити зручною для всіх учасників дорожнього руху.  В кінці березня буде зроблена проектно-кошторисна документація, а роботи планують розпочати у другій половині травня, інформує прес-служба ЛМР.
“Зараз вулиця Садова дуже нефункціональна – її оминають і пішоходи, і автомобілісти, і велосипедисти. Ми хочемо зробити її зручною для всіх учасників дорожнього руху. Також вона буде зручною для мешканців. Цим проектом ми вирішуємо практично усі проблеми, які заважають цій вулиці бути повністю функціональною, заважають бути комфортною. Це, передусім, брак місця для паркування, відсутність дощової каналізації, погане освітлення, вузька дорога та захаращені двори біля будинків. Всі ці проблеми цей проект, який ми розробляємо, вирішить”, – зазначив Олег Шмід. 
За його словами, дорожню частину вулиці розширять та заберуть делініатор, який був встановлений позаторік. Вздовж вул. Садової облаштують 78 паркувальних місць, вони будуть розташовані з боку дороги. “Всім буде зручно паркуватися: і мешканцям, і гостям, які приїжджають сюди  вирішити свої справи. Через вулицю проходитиме велодоріжка і буде зручний транзитний тротуар, біля будинків буде створена житлова зона. Заїзд автомобілів туди буде дозволений”, – додав Олег Шмід. 
Роботи планують закінчити в цьому році. Прогнозується, що роботи розпочнуть у кінці травня. За підрахунками, вартість проекту складе 20-25 млн грн. Поки що у бюджеті на ремонтні роботи закладено дев’ять мільйонів гривень”, – сказав Олег Шмід. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
15.0812 / 4.06MB / SQL:{query_count}