Де у Львові не проїхати

До 7 липня триватиме ремонт дороги на вулиці Івана Франка. “Пошта” нагадує, як курсує громадський транспорт

фото: Марічка Ільїна
За інформацією управління інженерного господарства ЛМР, для виконання ремонтних робіт на вулиці Івана Франка на ділянці від вулиці Свєнціцького до Снопківської з суботи, 5 березня, для проїзду закрили ділянку, де сходяться вулиці Рутковича – Паркова – Франка. Відтак вулиця Рутковича непроїзна. Тож зі суботи змінився рух громадського транспорту. За інформацією управління транспорту та зв’язку ЛМР, автобуси маршрутів № 4а, №26, №30, №53 здійснюватимуть об’їзд за такою схемою: від центру – вул. Волоська – вул. Кубійовича – вул. Свєнціцького – вул. І. Франка. У зворотному напрямі – вул. Панаса Мирного – вул. І. Франка – вул. Свєнціцького – вул. Снопківська. 
Також із 1 березня у Львові вул. Івана Франка, на ділянці від вул. Свєнціцького до вул. Снопківської, закрили на ремонт до 7 липня. У зв’язку з цим зміниться рух автобусних маршрутів: №26, 30, 4а та 53.
Так, автобуси №26 та №30 у напрямку Сихова оминатимуть закриту ділянку по вул. Стрийській – Рутковича – Франка і далі за маршрутом. У напрямку центру автобуси їхатимуть по вул. І. Франка – Свєнціцького – Снопківській і далі за маршрутом. Автобуси №4а та №53 у напрямку Сихова їхатимуть по вул. Стрийській – Луганській – Чмоли, а у зворотному напрямку – по вул.  І. Франка – Свєнціцького – Снопківській, інформує прес-служба ЛМР.
Нагадаємо, 14 грудня 2015 року на ремонт закрили вулицю Мечникова на ділянці від вулиці Пекарської до вулиці Шімзерів. Вулицю Мечникова планують відремонтувати до кінця літа 2016 року. 
Також через прокладання каналізаційного колектора з 17 лютого і до початку травня 2016 року обмежений рух транспорту на перехресті вул. Навроцького – просп. Червоної Калини, а також до квітня буде ускладнений рух на перехресті просп. Червоної Калини та вул. Угорської. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1451 / 4.06MB / SQL:{query_count}