Кульгава транспортна інфраструктура

У Львові активісти перевірили, чи відповідають зупинки громадського транспорту у місті усім необхідним вимогам державних стандартів

Причиною перевірки від активістів ГО “За якісний транспорт” стало те, що наприкінці 2016 року у Львові має відбутися конкурс на міські автобусні маршрути. Тож для нового конкурсу є можливість внести певні зміни в умови, які будуть виставляти перед перевізниками. Одна з ідей, яку активісти хотіли б втілити, окрім електронного квитка, це переведення львівських автобусів з режиму руху “маршрутне таксі” в “звичайний” режим руху, про це йдеться у повідомленні організації опублікованому на їхній Facebook-сторінці. Згідно Закону України “Про автомобільний транспорт” у режимі маршрутного таксі є лише дві фіксовані кінцеві зупинки, а по маршруту автобус може зупинятись будь-де, де це не заборонено Правилами дорожнього руху (ПДР), відповідно графік для таких маршрутів розробляється лише для кінцевих зупинок. Із переведенням у звичайний режим руху автобусам дозволено зупинятись виключно на чітко визначених зупинках та відповідно на кожній із них мають бути графіки відправки по маршрутах.
Тож активісти вирішили перевірити, чи відповідає інфраструктура існуючих у місті зупинок громадському транспорту всім необхідним вимогам.
“На жаль, змушені констатувати, що у переважній більшості випадків у місті не те, щоб місць для інформації про схему руху чи графік маршруту немає, а навіть не встановлені усі знаки, що необхідні згідно з чинним ДСТУ, також доволі не частим явищем є розмітка”, – зазначають активісти ГО “За якісний транспорт”, на Facebook-сторінці спільноти.   
Після цієї перевірки активісти направили листи до районних адміністрацій, які є балансоутримувачами цих зупинок. Також кожен лист було продубльовано на відділення патрульної поліції Львова, адже воно перейняло контролюючі функції колишнього ДАІ за станом дорожніх знаків та можливостями складати адміністративні протоколи за порушення вимог державних стандартів та інших нормативно-правових актів у цій сфері.
ГО “За якісний транспорт” почали приходити відповіді від районних адміністрацій. Більшість із них скаржиться на відсутність фінансування на облаштування зупинок. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.9877 / 4.07MB / SQL:{query_count}