Дітей бійців запрошують долучитися до встановлення рекорду України

У суботу, 12 березня, у Львові спробують встановити ще один рекорд України

У рамках міжнародного проекту “Діти за мир у всьому світі” діти учасників АТО, діти-сироти, а також дітки, які переїхали зі cходу країни, своїми руками виготовлятимуть карту Республіки Польща. Про це інформує департамент соціального захисту населення Львівської ОДА.
Учасники заходу у присутності представників Книги рекордів України на карту Республіки Польща (розміром 3 на 4 м) наклеюватимуть голубів миру, на яких вкажуть своє прізвище, ім’я, а також побажання. У подальшому карту передадуть польським партнерам проекту.
Якщо представники Книги рекордів України підтвердять факт встановлення рекорду, то усі діти отримають відповідний сертифікат. Для учасників заходу передбачено частування, а також солодкий подарунок.
За інформацією організаторів, однією з умов встановлення рекорду є попередня реєстрація дітей, які бажають взяти участь у цьому дійстві.
Усі охочі можуть зареєструватись у офісі Громадської організації “Асоціація учасників АТО Львівщини” за адресою м. Львів, пл. Князя Святослава, 5 або за телефоном: 0672854523.
Необхідно повідомити прізвище, ім’я, по батькові, дату народження дитини, контактний телефон батьків, а також вказати серію та номер документа, який посвідчує статус дитини чи її батьків. Копію вказаного  документа обов’язково необхідно надати у офіс ГО “Асоціація учасників АТО Львівщини” до моменту проведення заходу. Загалом участь у даному заході може взяти 280 дітей.
Детальнішу інформацію можна знайти на сайті офіс ГО “Асоціація учасників АТО Львівщини” http://atolviv.org.ua. Захід відбудеться у приміщенні конференц-готелю “Супутник”, що розташований за адресою: м. Львів, вул. Княгині Ольги, 116. Початок о 17.00.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
26.8343 / 4.06MB / SQL:{query_count}