Їдемо до Польщі

Укрзалізниця з’єднала маршрути Вроцлав – Львів та Львів – Київ

Укрзалізниця змінює розклад швидкісного потягу “Інтерсіті” за маршрутом Львів – Дарниця, щоби дати можливість пасажирам, які їдуть iз Польщі, зробити пересадку, інформує прес-службa Укрзалізниці.
Починаючи з 28 березня Укрзалізниця планує синхронізувати розкладу руху потягів №743 Дарниця – Львів та №35 Львів – Краків – Вроцлав. Це робиться для того, аби пасажирам було зручніше пересідати з потяга на потяг. На львівський вокзал обидва рухомі склади прибуватимуть на одну платформу. Тому для пересадки буде достатньо вийти з одного поїзда та пересісти в потяг навпроти.
За новим розкладом потяг №744 Львів – Київ – Дарниця відправлятиметься о 6.20. Зараз пасажирам, які їдуть з Польщі, бракує часу на пересадку у Львові, оскільки поїзд №36 Вроцлав – Краків – Львів прибуває до міста Лева о 6.03, а поїзд №744 Львів – Київ – Дарниця вирушає зі Львова о 5.55.
За новим комбінованим маршрутом дорога з Києва до Кракова триватиме 12,5 годин, до Вроцлава й Варшави – близько 16 годин. Ті пасажири, які подорожують у напрямку Польщі, мають у Львові від півгодини до півтори на зручну пересадку, інформує zaxid.net.
Поїзд №743 Дарниця – Київ – Львів прибуває до Львова о 22.21, і пасажири зможуть пересісти о 23.59 на поїзд №35 Львів – Краків – Вроцлав або о 22.59 на поїзд №51 Львів – Краків – Вроцлав. Поїзди №35 і №51 чергуються залежно від дати подорожі. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
15.4718 / 4.05MB / SQL:{query_count}