Володимира Івасюка вшанували піснею

Cтуденти і викладачі Франкового вишу провели флешмоб до дня народження композитора

Талановитому українському композиторові та виконавцеві Володимирові Івасюку 4 березня 2016-го виповнилося б 67 років. 18 травня 1979 року його життя трагічно обірвалося.
У день народження композитора близько 100 студентів біологічного, історичного, філологічного факультетів, факультету культури та мистецтв, факультету педагогічної освіти спільно з викладачами ЛНУ ім. І. Франка організували флешмоб, яким вшанували пам’ять Володимира Івасюка, автора 107 пісень, 53 інструментальних творів, музики до кількох спектаклів. Біля пам’ятника композиторові упродовж перерви між парами молодь виконала “Червону руту”, “Я піду в далекі гори” та “Водограй”, повідомляє lnu.edu.ua.
Того ж дня українська спільнота відзначила 201-річницю з дня народження Михайла Вербицького, автора музики Державного Гімну України. Він також прозвучав у спільному виконанні студентів і всіх учасників флешмобу.
Організатори та ініціатори заходу – завідувач кафедри екології біологічного факультету Звенислава Мамчур і декан факультету культури та мистецтв Роман Крохмальний.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6518 / 4.07MB / SQL:{query_count}