Стадіон “Арена Львів”: напрацювання і плани

У 2015 році ДП “Арена Львів” вдалося не тільки погасити кількамільйонні борги, а й втричі збільшити доходи підприємства

Про це 4 березня під час звітної прес-конференції розповів директор стадіону Денис Ринський.
“Наше головне завдання на цей рік – втримати позитивну динаміку і надалі розвивати як безпосередньо спортивну діяльність підприємства, так і конференц-сервіс, для якого на стадіоні є вся необхідна інфраструктура, – підкреслив Денис Ринський. – Ба більше, ми самі виступаємо ініціатором кількох цікавих інвестиційних проектів: будівництва сонячної електростанції на даху стадіону, побудови відкритого спортивного майданчика для занять з Workout і розміщення велопаркінгу на території “Арени”. Думаю, ці заходи в комплексі дозволять перетворити стадіон на успішний мультифункціональний спортивно-культурний комплекс”.
Очільник Львівщини Олег Синютка подякував працівникам стадіону за проведену роботу у 2015-ому. “Стадіон не тільки став самодостатнім, а й завершив фінансовий рік із позитивним результатом, – зазначив Олег Синютка. – Вірю, що у 2016-ому ситуація буде ще кращою, адже на “Арені Львів” гратимуть львівські “Карпати”. Це чудова новина для нас усіх, тому що наша команда повинна мати комфортні умови та можливості для реалізації власної гри. Приємно, що залишається ФК “Шахтар”, і надіємося, що до Львова завітають також світові гранди на футбольні поєдинки”.
Зі слів директора стадіону, запроваджено електронну систему продажу квитків, яка суттєво спростила та зробила прозорим процес їх реалізації, інформує прес-служба ЛОДА. Завдяки новому сервісу в подальшому  можна буде придбати не лише квитки на футбольні матчі за участі ФК “Карпати”, а й електронні перепустки на всі заходи, що відбуватимуться на стадіоні.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6860 / 4.07MB / SQL:{query_count}