Ремонт доріг області під контролем депутатів

До обласної “Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг на 2016 рік” депутати-члени постійної комісії з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування територій та архітектури Львівської обл­ради внесли зміни

Здебільшого зміни стосуються розподілу коштів на ремонт та утримання автошляхів, а також контролю за їх використанням.  
У 2016-ому на втілення програми передбачено 282,5 млн грн, зокрема, на дороги міжрайонного сполучення – 163,5 млн грн. Ще 100 мільйонів гривень у рівних частинах виділили районам області для впорядкування доріг внутрішньорайонного сполучення та комунальної власності. Відтак кожному району передбачено по 5 млн грн. 
У межах цих коштів райадміністрації мають підготувати пропозиції щодо ремонту доріг. І якщо раніше кошти виділені районам використовували без погодження депутатів, то тепер депутатська комісія розглядає та погоджує, або відхиляє пропозиції райадміністрацій, інформує прес-служба облради. 
Передбачені програмою кошти і для освітлення пішохідних переходів y межах смуг відведення автодоріг. У 2016-ому на ці роботи заплановано 5 млн грн.  Ще 13,75 млн грн залишать у резервному фонді. Контро­люватимуть використання коштів на ремонти доріг, окрім державних органів, відтепер і представники громадських  організацій та створена експертно-аналітична комісія.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7192 / 4.07MB / SQL:{query_count}