VIP-візит

Десант поважних гостей паралізував рух транспорту у Львові

Десант поважних гостей паралізував рух транспорту у Львові

1ledy.jpg

Уже традиційно будь-яка офі­ційна делегація, яка приїжджає до Львова чи на Львів­щину, для пересічних громадян (насамперед водіїв) перетворюється на справжнісіньке стихійне лихо. А тут аж цілий десант - спочатку до міста Лева вчора, 27 лютого, з дводенним візитом прилетіла дружина Президента України Катерина Ющенко та делегація з понад 30 дипломатів, акредитованих в Україні, а нині і сам керманич держави Віктор Ющенко та його польський колега Лєх Качинскі з дружиною. Глави обох держав вшанують пам'ять жертв фашистських репресій у с. Гуті Пеняцькій  та жертв більшовицьких репресій (м. Броди).

Учора у Львові не працювала більшість світлофорів - усіх їх перемкнули на жовтий ко­лір, що не на жарт дратувало водіїв приватного та громадського транспорту. Для забезпечення порядку на  перехрестях ДАІ виставила регулювальників. Що­правда, хаосу від цього не поменшало. Аналогічна ситуація на дорогах буде й сьогодні.

Керівник прес-служби ДАІ у Львівській області Світлана Добровольська повідомила "Пошту", що задля забезпечення порядку на вулицях на час цих візитів задіяли майже весь особовий склад автоінспекторів Львівщини. У посиленому варіанті служби два дні поспіль працюють як міліціонери, так і працівники СБУ області.

Дипломати завітали у наші краї для ознайомлення із розвитком туристично-оздоровчого комплексу Львівщини. Вчора вони разом із першою леді України, яку супроводжувала дружина губернатора Львівщини Світлана Кміть, мали годинну екскурсію Львівською оперою (на фото). Опісля поважні гості разом із К. Ющенко поїхали до Трускавця у Міжнародну клі­ніку відновного лікування професора Володимира Козявкіна. Нині ж для дипломатів запланована екскурсія до мінеральних джерел курорту Схід­ниця. У сьогоднішніх планах першої леді України - відвідини Львів­ської міської дитячої клінічної лікарні та приватна екскурсія Личаківським цвинтарем (покладе квіти до могили композитора Івасюка).

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8904 / 4.06MB / SQL:{query_count}