Задля безпеки малечі

На Львівщині стартував проект “Познач себе у темряві”

Громадський комітет транспортної безпеки у Львівській області
Під час актуального і цікавого проекту “Познач себе у темряві” працівники поліції вчитимуть школярів “дорожньої абетки”, а організатори акції даруватимуть їм яскраві світлоповертаючі флікери. Про це інформує “Громадський комітет транспортної безпеки у Львівській області”.
Правоохоронці певні: такі заходи вкрай важливі для безпеки маленьких пішоходів, адже допомагають учням добре засвоїти правила поведінки на дорозі. Перша зустріч у рамках проекту відбулась у с. Великий Дорошів, що на Жовківщині. Поліціянти спілкувалися з найменшими школярами – учнями 1 – 4 класів.
Звертаючись до присутніх, керівник “Громадського комітету транспортної безпеки у Львівській області” Світлана Снігур зазначила, що проект започаткували, аби захистити малечу від прикрих ситуацій на дорозі.
Майор поліції Галина Лемішко розповіла дітям, як варто поводитися на вулиці, аби не потрапити під колеса авта. З її слів, чимало небезпек чекає на пішоходів у вечірню пору, коли перехожі стають “невидимками” для водіїв. Аби бути помітними на дорозі навіть у сутінках, потрібно використовувати світловідбиваючі елементи – спеціальні стрічки та браслети.  

Організатори акції потурбувались, аби такі “сонячні” обереги захищали маленьких пішоходів, і подарували школярикам яскраві світловідбиваючі елементи. А ще малеча отримала від правоохоронців корисні наклейки із  правилами безпеки для дітей. 
“Для мене як для керівника автотранспортного підприємства “Львівське АТП-14631” питання безпеки дорожнього руху пріоритетне, адже за цим стоять людські долі, життя і здоров’я громадян. Пішоходи – активні учасники дорожнього руху, і їхня безпека надважлива! Особливо це стосується школярів і жителів сіл, розташованих неподалік трас. З настанням темної пори доби пішоходи стають малопомітними, адже зазвичай їхній одяг темного кольору. Саме тому відділ безпеки руху ТзОВ “Львівське АТП-14631” спільно з Львівським осередком Комітету транспортної безпеки, управлінням Укртрансінспекції та відділом превентивної діяльності ГУ Національної поліції у Львівській області розпочали проведення акції “Познач себе у темряві”, – написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook депутат Львівської облради Андрій Дума. – У рамках проведення акції учасники проекту відвідують школи Жовківського району, розповідають учням про правила поведінки на дорозі та роздають спеціальні світловідбиваючі елементи. Якщо школяр прикріпить його до рюкзака чи до одягу, це зробить його значно помітнішим на дорозі для водіїв транспортних засобів. Найближчим часом заплановане відвідування школи в селі Зашків. Незабаром будуть охоплені й інші населені пункти Жовківського району”. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.3046 / 4.36MB / SQL:{query_count}