Аби туристи до нас їхали

В області стартувала активна промокампанія бренду “Львівщина”

Про те, як підвищуватимуть туристичну привабливість Львівської області та створюватимуть її якісний бренд, говорили 24 лютого на зустрічі зі спеціалістами, відповідальними за розвиток туристичного напрямку в районах і містах. “У нас вже є декілька брендів, які активно працюють. Зокрема бренд Львова, який притягує туристів з усього світу, – каже начальник управління туризму та курортів департаменту міжнародного співробітництва та туризму Львівської ОДА Роман Теребенець. – Нині наше завдання – запропонувати подорожуючим якісний туристичний продукт усієї Львівщини. Переконаний, що різноманіття об’єктів спадщини ЮНЕСКО, перлини Карпат дозволять залучити в область численні  туристичні потоки”.
З його слів, в області вже розпочали створення сюжетів для промороликів, готують інформацію для туристичних каталогів, яка буде орієнтована на внутрішніх та зовнішніх туристів. Також запустили новий туристичний напрямок Roots Travel – відновлення родинних зв’язків, інформує прес-служба ЛОДА. 
Розповів Роман Теребенець і про те, що у тестовому режимі вже запрацював туристичний сайт Львівської області lviv-region.travel. Його створили для підвищення популярності та впізнаваності області в Україні та за її межами. Цей інтернет-ресурс містить інформацію про всі туристичні об’єкти та маршрути Львівської області, фестивалі та культурні події, які відбуватимуться в регіоні. Також у рамках промоційних заходів з 26 лютого по 3 березня на Львівщину приїдуть латвійські журналісти для ознайомлення з інфраструктурою Східниці, Трускавця та Сколівського району.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.9786 / 4.05MB / SQL:{query_count}