Електронні петиції до Львівської облради

Депутати Львівської облради напрацювали проект положення про порядок подання та розгляду електронних петицій у облраді під час засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту та антикорупційної політики

Зокрема, у проекті положення визначається, що електронна петиція є однією з форм участі територіальної громади у здійсненні місцевого самоврядування, відтак вона є обов’язковою для розгляду Львівською облрадою за умови набрання необхідної кількості підписів на її підтримку.
Відповідно до проекту положення пропонується подавати електронні петиції через офіційний веб-сайт Львівської обласної ради або веб-сайт громадського об’єднання, яке здійснює збір підписів на підтримку електронної петиції.
Для створення або підтримки петиції необхідно буде пройти первинну реєстрацію із зазначенням прізвища, імені та по батькові, електронної поштової адреси та адреси проживання, інформує прес-служба облради.  Автором або підписантом петиції можуть бути громадяни України, які постійно або тимчасово проживають на території Львівської області. 
В електронній петиції варто викласти суть звернення, однак вона не може містити заклики до повалення конституційного ладу, порушення територіальної цілісності України, пропаганду війни, насильства, жорстокості, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, заклики до вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини, матеріали та заклики, які містять передвиборчу агітацію, рекламу товарів, робіт і послуг, матеріали та вислови порнографічного, еротичного або сексуального характеру. 
Електронні петиції, адресовані Львівській обл­раді, розглядаються у порядку, встановленому положенням, за умови збору на їх підтримку необхідної кількості підписів громадян. Розгляд відбувається невідкладно, але не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок її розгляду, з урахуванням вимог Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та Регламенту Львівської облради VII скликання.
Після остаточного доопрацювання проекту положення про порядок подання та розгляду електронних петицій, документ буде винесено на розгляд сесії  облради. Окрім того, депутати ініціюють створення iнтернет-приймальні  облради і вже розпочали розробку відповідного проекту положення про розгляд звернень громадян, спрямованих через мережу Інтернет.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.2436 / 4.07MB / SQL:{query_count}