Відремонтувати не дозволити загинути

У Львові на вулиці Героїв УПА відновлять сквер, який нині перебуває в занедбаному стані

фото: Олег Огородник
Занедбаний, із поламаними лавками та зруйнованими хідниками та аркою – парк між вулицями Героїв УПА та Кульпарківською уже роками потребує оновлення. Так, міські депутати, бізнесмени та громада напрацьовуватимуть план відновлення цієї зеленої зони. Таке доручення дав міський голова Львова Андрій Садовий, а прохання на черговому засіданні висловили міські обранці. Зі слів депутата Любові Давидович, зараз у парку навіть смітників нема, тож його конче необхідно привести до ладу.  
Є в парку чаша, де раніше був фонтан, який виконував роль градирні тодішнього заводу “Кінескоп” – охолоджував воду атмосферним повітрям. Сьогодні про нього нагадують лише залишки фундаменту.
“Він великий і колись радував жителів своєю величчю. Сьогодні це величезний смітник і котлован, який створює небезпеку для перехожих, особливо для дітей”, – зазначила Любов Давидович.
Як писала “Пошта”, у міськраді вже працюють над проектом із облаштування громадського простору та фонтана “Кінескоп” у кінці вулиці Героїв УПА. Зі слів  начальника управління адміністрування, будівництва та розвитку інфраструктури департаменту розвитку Львівської міськради Олександри Сладкової, колись там планували побудувати автозаправку.
“Із 2008-го в нас є мораторій на заправки. Відповідно той власник, який викупив там землю, зараз станції збудувати не може – на цій вулиці прокладені тролейбусні лінії. Та й здоровий глузд того не дозволяє. Тож та величезна чаша фонтана наразі пустує. За кордоном часто зі старих фонтанів і закинутих басейнів облаштовують бетонні скейт-парки. Ця чаша дуже годиться для того: вона заглиблена, там є все необхідне. Крім цього, поруч магазин велосипедів і скейтів. До нас часто зверталися, мовляв, треба щось  зробити, тож наразі над проектом працюють студенти”, – розповідала Олександра Сладкова.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7374 / 4.07MB / SQL:{query_count}