Перша на карантині

На вимушені канікули відрядили учнів школи № 45

На вимушені канікули відрядили учнів школи № 45

У Львові на карантин уже закрили одну школу - вимушені канікули оголосили у п'ятницю для учнів середньої школи № 45, що у Франківському районі. Про це "Пошті" повідомила завідувач епідеміологічного відділення Львівської обласної санепідемстанції Наталія Тімко. 

За її словами, рішення про закриття цього навчального закладу прийняло міське управління освіти, а не СЕС. Стосовно інших шкіл міста, то співрозмовниця каже, що підстав для загального карантину (від­по­відно, їх закриття) наразі немає.

Загалом за минулий тиждень на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції в обласному центрі занедужало понад 5 тисяч городян (44,7% - це діти до 14 років). Поза тим, медики та епідеміологи заспокоюють - епідемії грипу ані у Львові, ані загалом на Львів­щині ще немає. Щоправда, перевищення епід­порогу в 1,3 раза спостерігається у єдиній віковій (садковій) групі - 3 - 6 років. Але про закриття садочків не йде мова, запевняють у санепідемстанції. При цьому у дошкільних установах проводять протиепідемічні заходи.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8585 / 4.05MB / SQL:{query_count}