Впроваджуємо у навчання технології

Інтернет aсоціація України за підтримки Міністерства освіти і науки України проводить VІ все­український конкурс на кращий веб-сайт закладу освіти

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА. Найкращий сайт визначатимуть у наступних номінаціях: веб-сайти сільських, міських шкіл, веб-сайти дошкільних та позашкільних закладів, а також навчальних закладів професійно-технічної освіти.
“Метою конкурсу є поширення інформаційних технологій у навчальний процес, – розповіла директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Олександра Небожук. – А це забезпечить новими зручними інструментами взаємодії учнів, батьків, вчителів та адміністрації навчальних закладів”.
Зі слів Олександри Небожук, головними критеріями для оцінювання є змістовне наповнення веб-сайтів, зручність їх використання, забезпечення можливості участі всіх учасників навчального процесу у діяльності закладів освіти, послуги, що надаються на сайтах. Кожний сайт оцінюється за показниками в категоріях: контент, зручність, динаміка, дизайн та технічні показники.
Додатково веб-сайти оцінюються в номінації “Вебометричний рейтинг”. Для участі у конкурсі необхідно на електронну адресу contest@inau.ua подати заявку та анкету. Прийом заявок триватиме до
15 лютого 2016 року.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.5293 / 4.05MB / SQL:{query_count}