Львів’ян запрошують до США на бізнес-стажування

У рамках Спеціальної американської програми бізнес-стажувань (SABIT) досвідчені співробітники у Вашингтоні допомагають менеджерам, науковцям та інженерам середнього й вищого рівнів пройти практику в малих, середніх і великих бізнесових організаціях США

фото: loda.gov.ua
Мета такої практики – ознайомитися з тим, як функціонує промисловість США, із західними концепціями менеджменту й основами ринкової економіки, інформує tvoemisto.tv.
У термін до 15 січня 2016-го приймаються заявки на участь у американській програмі стажувань SABIT за напрямом “Управління ланками поставок”, повідомляють у ЛОДА.
Програма стажування спрямована для фахівців у таких галузях:
– Виробники харчових продуктів та напоїв, сільськогосподарської та фармацевтичної продукції, продукції легкої промисловості, товарів народного споживання, побутової електронної техніки.
– Мереж роздрібної торгівлі, супермаркетів, інтернет-магазинів.
– Логістичних компаній та 3PL операторів (представників логістичних послуг).
Учасникам програми уряд США організовує та оплачує переліт Київ – США – Київ, проживання, програму учбових занять, послуги перекладачів, медичну страховку та стипендію. Термін стажування: 26 березня – 16 квітня 2016 р.
Повний пакет документів, бажано одним файлом у форматі pdf (анкета з фотографією, рекомендаційний лист та копія першої сторінки закордонного паспорта) необхідно надіслати на електронну скриньку координатора програми SABIT у м. Києві Наталії Шкнеєвої, Nataliia.Shknyeyeva@trade.gov

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.5995 / 4.06MB / SQL:{query_count}