Ідемо в гості до “Василя та Маланки”!

УГКЦ запрошує родини на святкування Старого Нового року

13 січня благодійна організація “Фундація духовного відродження” Львівської архиєпархії УГКЦ запрошує на благодійний вечір родинного святкування Старого Нового року “В гостях в Василя і Маланки”, який відбудеться в Event Hall Kіно (просп. Чорновола, 2). На святі планується зібрати вірних Львівської архиєпархії УГКЦ, львів’ян та гостей міста в родинному колі.
“Цей благодійний вечір, сподіваємося, стане місцем для спільної молитви, спілкування, збереження традицій нашого народу та частуванням стравами української кухні”, – розповідає координатор заходу Марта Батринюк.
“Кожна така нагода для зустрічі дає можливість знаходити однодумців, щоб служити іншим, чесно виконувати свої обов’язки та гідно працювати заради процвітання нашої держави”, – пояснює отець Тарас Милян, керівник “Фундації духовного відродження”.
Програма заходу передбачає:
– спільну молитву та слово керівника БО “Фундація духовного відродження”;
– виступи вертепу, спільну коляду; гості програми – гурти Rocky Road (Львів) та La VIVO;
– частування стравами української кухні;
– окрему програму для дітей із аніматорами та майстер-класи;
– цікаві конкурси, лотерею.
Ваш благодійний внесок допоможе у формуванні віри та становленні молодих людей, які творять сім’ї, виховують дітей згідно з християнськими цінностями та будують нове відповідальне, свідоме й активне суспільство завдяки діяльності Пасторального відділу та “Фундації духовного відродження”, Церкви загалом.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6635 / 4.05MB / SQL:{query_count}