З нами Бог!

У ці дні, коли різдвяна зірка уже вкотре сповістить про народження Спасителя, весь світ завмирає в очікуванні Його приходу

фото: прес-служба ЛМР
Цьогорічне Різдво ввійде у наші душі, наші серця та оселі дещо іншим, ніж зазвичай... Проте Бог приходить на землю за будь-яких обставин. І цей факт завжди тішить, вселяє надію, адже “з нами Бог”! А з Ним завжди легше, з Ним очікування миру наближує Його прихід. 
Нехай новонароджений Спаситель подарує нову надію тим, що її втратили, радість тим, що пережили відчай і занепокоєння, адже Син Божий завжди приходить для того, щоб визволити нас від гіркоти й розчарувань! Бажаємо зустріти Новонародженого у своїх власних координатах і втішитися молитвою, теплим спілкуванням з рідними та близькими, колядкою, що лунає із серця! Нехай у наших з вами серцях народиться віра в перемогу, мужність її відстояти, бо “з нами Бог”! 
Нехай від полум’я різдвяної свічки вашої родини Різдво пошириться на кожного, хто цього потребує! Серед темної ночі українських реалій нехай звучить прадідівська коляда, розвіваючи смуток! Разом зі співом ангелів про мир на землі та славу на висотах завітаймо сьогодні до тих, що сумують через втрату рідних, страждають від ран і очікують тих, що в полоні. Як у різдвяну ніч небесне світло перемагає темряву, так нехай у Своєму Різдві наш Спаситель сповнить усіх українців сили бути разом! Нехай вифлеємська зірка вкаже нам шлях до Бога, який приходить у світ безпорадним Немовлям! 
Радіймо, адже Бог предвічний народився, бо “Сина нам дано”! Нехай новонароджене Немовля зростає у ваших серцях впродовж усього року! “Слава у вишніх Богові, і на землі мир, між людьми благовоління”!
Христос Рождається! 
Славімо Його!

Щиро ваш колектив
“Львівської Пошти”


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4967 / 3.96MB / SQL:{query_count}