І на щодень, і до свята

Стильний сучасний одяг у національному стилі представлено у студії сучасної вишивки “Гойра”

Чи не кожен погодиться, що вдягнувши вишитий одяг, завжди  почуваєшся по-особливому. Це спосіб показати, що ти не сам, що ти частинка чогось великого і давнього, але водночас живого і молодого, відчути силу і живучість поколінь. Напевне тому нам так хочеться вдягати його в особливі урочисті моменти: на весілля, хрестини, до храму. 
А нині це ще й  дуже стильно та модно, адже навіть провідні світові кутюр’є використовують українську вишивку у свої колекціях. Тому ми радо вдягаємо не тільки такі популярні останнім часом вишиті футболки, а й ділові сукні та й навіть пальта.
Проте сучасним діловим людям власноруч займатися вишиванням ніколи, та й не кожен нині зможе навіть орнамент відтворити, а створити справді сучасну вишукану річ під силу лише справжнім майстрам. А саме такі творять і працюють у Студії авторського одягу “Гойра”, бутік якої відкрився нещодавно у Львові на вулиці І. Франка, 45. Тут представлений доволі широкий вибір не тільки чоловічих та жіночок сорочок, а й блуз, пальт, ділових та весільних суконь, аксесуарів.
Борвиста назва спочатку представляла весільний салон, який постав 2009 році після успішних креативних імпрез дизайнера Ірини Дмитрук. Рухаючись назустріч клієнтам iз часом весільний салон трансформувався y Студію авторського одягу “Гойра”.
“Ми старалися зробити весільні вбрання особливими,  експериментували з вишивкою, з кольором. Це знайшло відгук у наших клієнтів. А після того, як ми придбали першу вишивальну машину, з’явилися клієнти, які захотіли вишиване вбрання не тільки до весілля, а й більш широкого вжитку. Згодом ми плавно перейшли до індивідуального виготовлення вишитого одягу”, – розповідає директор і дизайнер Студії авторського одягу “Гойра” Ірина Дмитрук.
Як розповідають у Студії, машинна вишивка має чимало переваг, а відрізнити її від ручної можна хіба за гладкістю виконання. Серед них швидкість виконання, можливість поєднання технік та вибору тканини, а сучасні високо технологічні машини дають можливість ще й наперед побачити орнамент. 
У самій Студії представлені демонстраційні моделі. “Люди можуть прийти поміряти, купити готове. У нас немає постійного асортименту, постійно щось змінюється: сьогодні хтось купив одну модель – на завтра на її місці є щось нове, – розповідає Ірина Дмитрук. – Але 90 відсотків – робота під замовлення як для дітей, так і для дорослих. Коли людина приходить і каже: “Я не знаю, хочу щось особливе”, – тоді ми разом створюємо модель, підбираємо візерунок. Можна підібрати чи виготовити від початку і до кінця повний родинний комплект, тобто особливий одяг для кожного члена сім’ї в одному стилі. Часто замовляють у нас і одяг для хрещення немовлят. Особливою популярністю користуються стильні ділові сукні та пальта.
Для виготовлення моделі від початку і до кінця потрібно місяць часу, влітку до півтора. А лише повторити під клієнта річ, яку вже робили, можна за менше часу. Однак, щоб розробити нову модель, потрібно звернутися не менше як за місяць часу. Також у нас можна замовити вишиті рушники, постіль, предмети декору, тобто все, що побажає замовник, підібрати відповідну тканину.
Підбираючи та створюючи візерунки, ми дослухаємося до побажань клієнтів, знаходимо давні взірці, але обов’язково творчо опрацьовуємо”.  
Разом iз дизайнером Іриною Дмитрук працює фахова відповідальна команда, де кожен відповідає за свою ділянку: хтось допомагає малювати, підбирати, шити, конструювати… А дизайнер аксесуарів Ліна Квітка доповнює ансамблі своїми творіннями. Тож тут можна підібрати вишиту пектораль або краватку, клатч, сумочку, пояс чи вишукане намисто.
“Ми завжди готові йти назустріч клієнтові, тож у нас гнучка цінова політика, існує система знижок. А до певних нагод відбуваються і періоди значних знижок”, – запевняють у Студії. Так, приміром, кожен, хто ще сьогодні, 19 грудня, встигне завітати до студії, зможе придбати яскраву стильну сучасну річ, вишиту у національному стилі, на 25-30 відсотків дешевше.
“Першим нашим замовленням було виготовлення платтячка з крижми для моєї внучки, – розповідає пані Оксана, учасниця презентації з нагоди відкриття нового бутіку Студії авторського одягу “Гойра” у Львові на вулиці І. Франка, 45. – Потім я замовила сукню, бо хотіла поєднати сучасне і давнину, щоб вона була не як український стрій, а як стильна парадна вихідна сукня. Це був дуже захопливий процес, коли ми підбирали тканину, колір, орнамент – рослинний у поєднанні з геометричними елементами. А три місяці тому у нас народилася друга внучка, діти живуть за кордоном і вони хотіли провести хрестини в українському стилі, тож була вишита третя річ квітковим орнаментом. Ми дуже задоволені їх ставленням та роботою”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7433 / 4.39MB / SQL:{query_count}