Віч-на-віч Із владою: топ-5 проблем демобілізованих

Отримання житла та земельних ділянок, фінансова допомога, безкоштовне лікування та реабілітація, працевлаштування, пільги, пенсії і виплати – те, що наболіло учасникам АТО

фото: np.pl.ua
Влада Львівщини віч-на-віч зустрілась із учасниками АТО та родинами загиблих. Загальні збори демобілізованих учасників АТО, представників громадських об’єднань, волонтерських організацій та благодійних фондів області відбулись за ініціативи голови обл­держадміністрації Олега Синютки. В одному залі також зібрались керівники соцслужб, районів, військових комісаріатів, Держгеокадастру, аби почути і допомогти вирішити проблеми, які спіткали учасників АТО та їх сім’ї, інформує прес-служба ЛОДА.
“Ми зустрілись, щоб обговорити і знайти шляхи вирішення ваших наболілих проблем. Адже ніхто, а особливо державні чиновники, не мають права забувати про тих, хто пішов захищати нашу країну”, – наголосив Олег Синютка.
Серед основних проблем, які озвучували демобілізовані, отримання житла та земельних ділянок, необхідність фінансової допомоги, безкоштовного лікування та реабілітації. Проблеми також у них виникають із працевлаштуванням, отриманням різного роду соцпільг, військових пенсій і виплат.
Крім цього, присутні скаржились на проблеми з видачею посвідчень учасників АТО, що часто не можуть скористатись пільговим проїздом у громадському автомобільному транспорті.
Також родичі загиблих в АТО нарікали на нерозуміння їхніх проблем з боку органів влади та соцслужб. Проте серед зауважень інколи звучали і слова подяки на адресу обласного департаменту соціального захисту населення, Пенсійного фонду, керівників районів за надану допомогу.
Загалом збори тривали понад чотири години й усі мали змогу висловитись та отримати необхідну консультацію та допомогу.
На завершення Олег Синютка наголосив, що зустрічі з демобілізованими учасниками АТО та членами їх сімей в подальшому відбуватимуться регулярно. Крім того, він додав, що також планує до різдвяних свят окремо зустрітись та поспілкуватися із воїнами АТО, які перебували у полоні бойовиків.
“Прошу усіх керівників державних структур вирішити ці всі питання раз і на завжди. Щоб на наступній такій зустрічі хтось з людей не піднявся і не сказав, що має схожі проблеми”, – резюмував очільник Львівщини.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.0880 / 4.07MB / SQL:{query_count}