Податківці та скорочення

На Львівщині функціонуватиме лише дев’ять об’єднаних державних податкових інспекцій

Структура головного управління ДФС у Львівській області після проведення реформи зазнає суттєвих змін. “Передусім передбачене значне скорочення територіальних органів ДФС, – пояснив Ігор Кондро, начальник Головного управління ДФС у Львівській області. – У нашій області підпадають під скорочення 433 працівники –  20 відсотків загальної кількості податківців. Впродовж 2015 року в ході реорганізації уже скоротили 65 посад”.
З його слів, нині загальна чисельність працівників територіальних органів ДФС Львівської області становить 2 тисячі 167 осіб, 556 з яких працюють у обласному апараті, інформує прес-служба ЛОДА.  
Окрім цього, в області функціонує 18 державних податкових. В рамках проведення податкової реформи та оптимізації діяльності територіальних органів ДФС реорганізують значну кількість державних податкових інспекцій завдяки укрупненню. У Львівській області функціонуватиме лише дев’ять об’єднаних державних податкових інспекцій.
“В адміністративних одиницях, де ліквідують державні податкові інспекції, функціонуватимуть відділення відповідних ОДПІ, які забезпечать надання платникам всього спектра адміністративних послуг у повному обсязі”, – зазначив Ігор Кондро. І додав, що одним із ключових завдань ДФС у Львівській області є організація роботи центрів обслуговування платників податків і надання в них якісних адміністративних послуг. У Львівській області працюють 24 центри обслуговування платників податків та п’ять структурних підрозділів Акредитованого центру сертифікації ключів, один з яких є у Львові.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.1017 / 4.06MB / SQL:{query_count}