Хто реалізує проект “Місця щасливих людей”?

У Львові підбили підсумки бліц-конкурсу на проект облаштування інтерактивного громадського простору “Місця щасливих людей” на площі Гасина. Переможницею стала дніпропетровська студія дизайну decorkuznetsov

фото: commons.wikimedia.org
Учасники конкурсу мали завдання створити проект цілісного сучасного інтерактивного громадського простору, що містив би арт-об’єкт(и), присвячені творчості Андрія Кузьменка. Простір, а саме площу Гасина, можна було розглядати як мистецьку платформу, на якій талановиті й активні люди зможуть презентувати свої творчі доробки в сфері музики, просвітництва та образотворчого мистецтва. 
Участь у конкурсі взяли шість проектів, серед яких чотири – львівських авторів, а також київські та дніпропетровська студія decorkuznetsov дизайнерів Валерія та Катерини Кузнецових, яка й стала переможницею. Студія спеціалізується на предметному та інтер’єрному дизайні. 
Проект переможців передбачає створення інтерактивного громадського простору з функціями імпровізованої сцени, груп лавок, зони схилу із сидіннями, паркуванням велосипедів, арт-об’єктом “нерв”, арт-об’єктами з дерева та металу, різнопланового освітлення. 
“Пульс, ритм, нерв, рух, боротьба, звукові та голосові вібрації – це образи, які ми використовуємо у нашому проекті. Діяльність Кузьми Скрябіна була досить багатогранна, і ми намагалися виразити на невеликій ділянці землі в образах його творчість та силу впливу”, – переконують автори.
Нагадаємо, що конкурс фінансується Благодійним фондом імені Кузьми Скрябіна. Фінансування реалізації проекту здійснюватимуть як з бюджету міста (благоустрій громадського простору), так і коштом Благодійного фонду імені Кузьми Скрябіна. Замовлення та розробка робочого проекту заплановані на першу половину 2016 року. Восени мають розпочатися підготовчі роботи. А загалом реалізація проекту планується на 2017 рік.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.7442 / 4.06MB / SQL:{query_count}