Vodafone пропонує європейську якість комунікацій

У Львові з 7 грудня діє 3G-мережа від Vodafone

фото: Vodafone в Україні (GaGadget)
Один iз найбільших у світі операторів мобільного зв’яз­ку запустив у нашому місті нову якісну 3G-мережу швидкісного інтернету. Телекомунікаційна компанія Vodafone працює в 26 країнах світу, має партнерські угоди з операторами 57-ми країн і надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 17 ринках. Її послугами користуються 454 мільйони абонентів мобільного зв’язку та 12,5 мільйона користувачів фіксованого інтернету.
Нещодавно світовий бренд №1 у сфері мобільного зв’язку почав працювати в Україні, а відтепер він діє на Львівщині. Це визначна економічна, технологічна та політична подія, адже Vodafone об’єднав нашу державу та інші країни Європи. “Телекомунікаційний оператор, орієнтуючись на високі європейські стандарти, впроваджує високу якість комунікацій. Мережі оснащені новим сучасним обладнанням, а це, відповідно, забезпечує зручність у користуванні, зокрема швидкісним мобільним 3G інтернетом”, – зазначає заступник генерального директора Vodafone у Західному регіоні Сергій Самокрик.
До того ж Vodafone пропонує вигідні тарифи, зокрема єдині розцінки на дзвінки, SMS&MMS по Україні та в 62 країни світу, зручний роумінг. До прикладу, “Роумінг, як вдома” включає безкоштовні вхідні дзвінки та дзвінки в мережі Vodafone та МТС-Україна в Україні та країнах Європи, де діє ця послуга, а на номери інших операторів – значний обсяг дзвінків, SMS&MMS та послуг інтернет залежно від обраного пакета (Red – L, – S, – М). Та й спілкування у соціальних мережах і текстові повідомлення Viber у пакетах Red – M, – L безкоштовні. 
Зв’язок нового покоління від Vodafone якісно змінить усі сфери нашого життя та збільшить інвестиційну привабливість нашого регіону. 
Ірина Бабкіна, 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8746 / 4.35MB / SQL:{query_count}