Німецька ІТ-компанія b-next відкрила офіс у Львові

Це четверте представництво компанії, інші три розташовані у Герфорді, Лондоні та Нью-Йорку

фото: прес-служба ЛМР
У четвер, 26 листопада, на вул. Героїв УПА, 77, свій офіс відкрила німецька ІТ-компанія, котра займається виготовленням та постачанням перевіреного масштабного програмного забезпечення для спостереження та контролю за ринками капіталів зі змішаними типами активів.
“Компанія була заснована двадцять шість років тому. Зараз у ній працює більше шістдесяти людей. Ми працюємо з фінансовою індустрією, нині b-next уже на глобальному ринку. Компанія займається керуванням ринку капіталів. Якось сталась прикрість iз французом, який втратив для своєї фірми майже п’ять мільйонів євро, ми допомагаємо уникнути таких ситуацій. Нині ми працюємо з цілим світом”, – розповів головний виконавчий директор компанії b-next Вольфганг Фабіш. 
У Львові в b-next наразі працює 12 людей, за рік компанія планує створити до тридцяти робочих місць. 
“Львів – чудове місто. Тут є дуже багато розумних людей, яких бракує в Європі. Зараз у нашій компанії у Львові дванадцять людей, через рік нас буде тридцять. Наша ідея продавати, створювати продукти, а не просто збільшувати річний дохід компанії. Заробітна плата це не проблема, якщо людина має знання, то ми матимемо можливість запропонувати гідну платню за них. Деякі мої колеги думають, що ІТ- фірми їдуть до Львова, щоб мати тут дешеву робочу силу. Ми їдемо до Львова, бо тут є розумні люди”, – зазначив Вольфганг Фабіш.
Керівник Львівського розробницького центру компанії b-next Дмитро Просянко зазначив, що компанія має на меті не лише залучення фахівців із досвідом, а особливо зацікавлена у співпраці із молодими спеціалістами.  
“Ми проводили ознайомлювальні лекції в університетах. Після них п’ятеро людей прийшли до нас, один студент пройшов інтерв’ю. Ми готові інвестувати у людей. Ті, що працюють у нас, це фахівці високого рівня, вони і так би мали цю роботу, а от коли ми почнемо давати можливість першої роботи молодим спеціалістам, це вже буде справжнім досягненням”, – зазначив Дмитро Просянко. 
Привітав компанію із стартом і міський голова. “Це велика приємність, коли  у Львові відкриваються нові компанії, створюються нові робочі місця. Тим паче нині ми говоримо про компанію, яка має свої офіси в Нью-Йорку та Лондоні. Я хотів би, щоби Львів усе більше й більше був представлений у високому світі. Цей світ маленький, і мудрих людей у ньому не так багато. Тож мені приємно, що саме тут, у цьому офісі, зібрались розумні люди, які об’єдналися для спільної праці”, – зазначив Андрій Садовий.
Міський голова подарував головному виконавчому директору компанії Вольфгангу Фабішу монету короля Данила Галицького та побажав працівникам компанії хороших замовлень і високої заробітної платні. “Бажаю офіційно високої платні, а отже – і високих податків у місцевий бюджет, за які ми б змогли відремонтувати ту дорогу, яка проходить біля вашого офісу, – додав міський голова. – Це наше місто, тож ми повинні бути разом, бо в єдності наша сила”, – додав Андрій Садовий.

Компанія b-next – німецька продуктова компанія, фахівець з постачання перевіреного масштабного прог­рамного забезпечення для спостереження та контролю за ринками капіталів зі змішаними типами активів для виконання регулятивних норм, управління ризиками та забезпечення торгової продуктивності. 
b-next Capital Markets Compliance – це єдина комплексна платформа для виявлення зловживань на ринку, операцій із використанням конфіденційної інформації, використання службового становища в особистих інтересах, моніторингу похідних цінних паперів і позабіржової торгівлі та забезпечення найкращої виконавчої звітності і моніторингу торгової діяльності.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.2287 / 4.08MB / SQL:{query_count}