Із третьої спроби

Третій день сесії Львівської міської ради таки виявився результативнішим за два попередні, попри те, що розпочалося засідання о 15.00.

Третій день сесії Львівської міської ради таки виявився результативнішим за два попередні, попри те, що розпочалося засідання о 15.00. Очевидно, компромісу між міським головою та депутатами таки вдалося досягнути. Із того ж, що Андрій Садовий перед засіданням виглядав спокійним і задоволеним, можна було зробити висновки, на чиє врешті вийшло. Тож народні обранці наразі погодилися не скорочувати радикально чиновників Ратуші і прийняли таки проект ухвали щодо структури виконавчих органів, щоправда, наразі лише "за основу". Для остаточного ж варіанту депутати створили комісію, яка б мала доопрацювати питання. Серед основних зауважень депутатів було те, що функції керівників управлінь і директорів департаментів дублюються, це ж стосується і їх заступників. Відповідно депутати вимагають прийняти якусь одну структуру, де будуть або тільки керівники департаментів, або тільки заступники.

Депутати Львівської міськради також заслухали Олега Засадного, директора департаменту "Євро-2012", і таки затвердили міську програму підготовки Львова до Євро-2012 на 2008 - 2012 роки. Загальний обсяг програми - 6,973 млрд грн, з них 2,315 млрд грн з місцевого бюджету, 981 млн грн - з державного бюджету і 3, 675 млрд грн - інші джерела (позики, кошти інвесторів) і т.д. Основним джерелом фінансування програми на 2009 рік було визначено місцевий бюджет, у якому передбачається 840 млн грн.

Дійшли згоди й щодо най­принциповішого на цій сесії питання - бюджету розвитку на 2009 рік, причому із дивовижною одностайністю - 71 голос "за". Цікаво, що за інформацією Ірини Кулинич, директора департаменту економічної політики ЛМР, тогорічний бюджет розвитку було виконано на 68%. За її словами, при запланованих майже 274 млн грн, до бюджету розвитку надійшло лише 188 млн грн. Знаково, що проект бюджету на 2009 рік, запропонований учора, жодною цифрою чи літерою не відрізнявся від пропонованого у п'ятницю, проте цього разу народні обранці виявилися до нього куди толерантнішими. Загальний обсяг бюджету розвитку становить 1,089 млрд грн, з них 238 млн грн надходження від продажу землі та майна, решта - запозичення та субвенції з державного бюджету.

Та попри те, що бюджет розвитку ухвалили вже після 19.00, депутати, запалені завзяттям до роботи, не розійшлися по домів­ках, а взялися до опрацювання решти з близько 120 питань порядку денного (питання бюджету розвитку було під 7 номером), більшість з яких стосувалася земельних питань та приватизації майна. Схоже, що учора в історії Львова відбулася друга "нічна сесія"...

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.1140 / 4.08MB / SQL:{query_count}