Львів тримає марку!

Місто Лева завше славилося першістю у багатьох сферах. “Пошта” підготувала добірку останніх новацій, які воно дало Україні

Львів’яни перші у світі літали на повітряних кулях, і у місті Лева вперше в Україні відбулися футбольний та хокейний матчі, діяв перший міський театр і збудували залізницю, яка сполучала Львів і Перемишль. Львівський національний університет імені Івана Франка та Національний університет “Львівська політехніка” – перші університети в нашій державі. 
Гріх було б не згадати і про такий винахід, як гасова лампа, і про те, що перша міська пошта теж була у Львові. А ще парк, пивоварня, газета теж уперше з’явились у Левовому місті. 
Насправді досягнення та першості славетного міста і його винахідливих жителів можна перелічувати ще довго... Перший у Європі залізобетонний міст і перша у світі вдала операція на виразці шлунка також стосуються Львова. А ще у нашому місті з’явилися перші в Україні друкована книга, готель, пам’ятник і кінний трамвай. 
Львівська першість – не лише відгомін давнини. Виявляється, ми досі тримаємо марку. Львів’яни, прагнучи комфорту, затишку і гарного життя у своєму місті, не перестають дивувати і впроваджувати у свій побут щось нове. Та перед європейською спільнотою новизною нам, на жаль, хизуватися не доводиться, адже чимало новацій ми перебираємо саме з розвинених міст закордону. Європейці хіба заздрять нашій колоритності й завмерлому у сірих вуличках середньовіччю, яке ще не до кінця прикрили урбаністичні новації та випнуті до неба хмародери. Ймовірно, вони часом і думають про нас “…славних прадідів великих правнуки погані”, та все ж не їм судити. 
Львів не втратив своєї першості! “Пошта” підготувала добірку останніх досягнень міста Лева і його жителів. 

Електробус

У Львові з’явився перший в Україні електробус. На львівському підприємстві “Електрон” у листопаді цього року вже завершили роботу над виготовленням першого в Україні електробуса “Електрон” моделі Е19101 – сучасного екологічного транспорту нового покоління. “На робочу зміну для автобуса потрібно приблизно дві з половиною тисячі гривень на дизель, для електробуса – 250! Це в 10 разів дешевше. Зараз електробус проходитиме сертифікацію і випробування на дорогах Львова. До кінця цього року він уже буде на одному з маршрутів. Вартість проїзду буде така ж, як і в електротранспорті”, – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий, інформує прес-служба міськради.

фото: ПАТ Концерн-Електрон
Повністю низькопідлоговий 12-метровий електробус “Електрон” моделі Е19101 розрахований на перевезення до 100 пасажирів. Для осіб із обмеженими можливостями передбачено відкидний пандус і місце в салоні, обладнане ременями безпеки. Рідинна система опалення (включаючи автономний обігрівач) та кондиціонери забезпечують оптимальний мікроклімат у салоні за будь-якої погоди. 
Максимальна швидкість електробуса – 70 км/год, а його пробіг без підзарядки батарей складає понад 200 кілометрів. Акумулятори електробуса безпечні в експлуатації і мають великий ресурс (від 5000 до 8000 цик­лів “заряд – розряд” залежно від умов експлуатації та обслуговування). Бортовий зарядний пристрій забезпечує зарядку батареї від мережі 380 вольтів. Додатково може бути встановлений пантограф для зарядки батареї електробуса від тролейбусної контактної мережі. 
Характеристики батарей дозволяють здійснювати швидку зарядку високим струмом (за 15-20 хвилин – до 70% загальної ємності батарей). Вартість електробуса “Електрон” – дев’ять мільйонів гривень. Головні його переваги перед наявними видами міського транспорту: повна відсутність шкідливих викидів в атмосферу; підвищений комфорт для пасажирів за рахунок низьких рівнів шуму і вібрації в салоні; зниження загальноміського шумового фону; низькі витрати на обслуговування та ремонт. 

Станція зарядки електромобілів

У Львові з’явилася перша в Україні станція зарядки електромобілів. Її встановили у жовтні цього року. Швидкість повної зарядки – близько чотирьох годин. Розміщена станція на вул. Січових Стрільців, 9.

фото: Андрій Пишний
Підзарядитися тут можна абсолютно безкоштовно. Загалом на Львівщині є 12 зарядних станцій для електромобілів. Більша частина їх встановлена на автозаправках однієї з відомих мереж. Подивитися розміщення станцій можна на карті сервісу PlugShare. 
Проте у клієнтів бувають проблеми із підзарядкою, адже вул. Січових Стрільців заставлена автомобілями, тож часом до зарядних станцій просто неможливо під’їхати. 

Безготівкові паркомати

У Львові з’явилися перші в Україні паркомати, які приймають банківські карти, в тому числі оснащені безконтактною технологією MasterCard. Цього року ЛКП “Львівавтодор” встановило два такі паркомати на пл. Міцкевича та на вул. Шевченка. Вартість кожного – близько 110 тисяч гривень. Незабаром планують встановити ще 10. 

фото: прес-служба ЛМР
Оплатити паркування можна звичайною банківською карткою. Сума, що відповідає вартості паркування, буде автоматично знята з рахунку без додаткових комісій. Оплату підтвердять звуковий і світловий сигнали.

Муніципальний велопрокат

У Львові з’явився перший в Україні муніципальний велопрокат. Це повністю автоматична система, яка включає у себе певну кількість станцій, які облаштовують по місту. Людина може взяти велосипед у одному місці, поїхати у справах і повернути його в іншому районі. Наразі встановили шість станцій у різних точках Львова: на пл. Ринок, біля бізнес-центру “Технопарк” (вул. Героїв УПА), аквапарку (вул. Княгині Ольги), Львівського національного університету імені Івана Франка (вул. Університетська) та Національного університету “Львівська політехніка” (перехрестя вул. Чупринки – Бандери). Кожен термінал укомплектовують 10-12 велосипедами. Вони на цих станціях з’являться навесні. 
Муніципальний прокат велосипедів розрахований радше на містян, аніж на туристів, оскільки разовий прокат коштуватиме дорого – 50 грн/год. Організатори пояснюють це тим, що в ціну уже закладені можливі ризики поломок і пошкоджень. Тому навіть туристам, які прибувають до Львова на три дні, буде вигідніше купувати місячну картку. 

“Зелена” зупинка

У Львові з’явилася перша в Україні “зелена” зупинка громадського транспорту. Відкрили її у жовтні цього року. На її даху висадили очитки і сукуленти, стійкі та невибагливі до умов зов­нішнього середовища. Там є декілька видів: із зеленими листками, із сизими, жовтими стеблами. Ззаду стінка зупинки покрита плющем. Навесні усі квіти піднімуться, тож зупинка буде ефектнішою. Такі еко-ініціативи поширені у Франції та Німеччині – там не дають дозволу на зведення нового будинку, якщо на ньому не запланований “зелений” дах. 

Найбільше велошляхів

У Львові вперше в Україні з’явилася велоінфраструктура. Так, нині у нашому місті найбільша кількість доріжок для роверів. Наразі триває будівництво північно-західної велосипедної магістралі, яка з’єднає мікрорайони Рясне-2 і Рясне-1 з центральним велосипедним кільцем. У планах – прокласти у Львові 268 км окремих шляхів для двоколісних. 

фото: Андрій Польовий 
До речі, велодоріжка на вул. Шевченка та у Рясному буде частиною трансконтинентального європейського веломаршруту №4 від французького порту Роскофф до української столиці. У Польщі вздовж автобану, який пролягає від Кракова до Жешува, уже проклали велошлях, і цей маршрут спрямований на транскордонний перехід “Корчова – Краковець”. Саме звідти через Розточчя ровером можна потрапити в Україну. Отож Рясне – перший мікрорайон, який прийме міжнародну велотрасу у Львові. Нині у місті є понад 50 км велодоріжок. Планується, що до кінця року ця цифра сягне 60 км, а за найбільш оптимістичними прогнозами – 70. 

Реабілітаційне відділення для дорослих

У Львові з’явилося перше в Україні реабілітаційне відділення для дорослих у комунальному медичному закладі. Там реабілітацію проходитимуть пацієнти неврологічного, нейрохірургічного, травматологічного та інших відділень. Щорічно таких заходів у лікарні потребує близько семи тисяч осіб, а це більше 69 тисяч процедур, які зараз фахівці проводять у пристосованих приміщеннях. Структура відділення реабілітації складається з палатної зони (24 ліжка), маніпуляційної, трьох залів фізичної терапії, масажного кабінету, кабінету психолога, ерготерапії та інших допоміжних приміщень. Комплекс реабілітаційного лікування передбачає фізичну реабілітацію, психотерапевтичну і працетерапію. 

фото: naiu.org.ua

“Особистий кабінет мешканця”

У Львові з’явився перший в Україні “Особистий кабінет мешканця” – портал, який дає онлайн-доступ до адмінпослуг та електронних сервісів міста. В “Особистому кабінеті” можна замовити завірені копії ухвал ЛМР та отримати довідки про перебування на квартирному обліку, довідку про несудимість у МВС, а також довідку про доходи в ДФС. А віднедавна львів’яни мають змогу на порталі замовити ще сім нових адмінпослуг в електронному форматі, а також отримувати довідки державних органів із електронним цифровим підписом (ЕЦП). 
Отож серед послуг: дозвіл на встановлення автономного опалення замість пічного; рішення про надання в оренду вільного приміщення; продовження пріоритету на розміщення зовнішньої реклами чи його скасування та інші. Зі слів начальника управління міжвідомчої координації ЛРМ Тимофія Александронця, до кінця 2016-го планують запустити онлайн-доступ до 150 послуг. До слова, зареєструватися в “Особистому кабінеті” можна на порталі Львівської міської ради.

ID-картка

У Львові запровадили перші в Україні ID-картки – сучасні соціальні банківські платіжні картки, що мають ексклюзивний дизайн. Це найбільш універсальне рішення ідентифікаційної картки громадянина. Першими їх отримали учасники АТО. До слова, власники “Карток львів'янина” зможуть отримувати знижки в торговельних мережах міста, закладах медицини, освіти і культури, оплачувати комунальні послуги. Пільгові категорії львів'ян зможуть реалізовувати права на пільги, наприклад, на ліки за низькими цінами, більш істотні знижки в магазинах і багато іншого. У картці передбачили унікальну функцію — електронний  цифровий підпис користувача. 

Свідоцтво про народження в пологовому

У Львові у вересні в пологовому будинку №1 (вул. Мечникова) стартував пілотний проект Міністерства юстиції з отримання свідоцтв про народження дітей безпосередньо у мед­закладі. “Тепер, щоб зареєструвати дитину, не треба буде вистоювати в чергах у РАЦСах. Співробітники органів юстиції у визначені дні самі приходитимуть до пологових будинків. Молоді мами, їхні чоловіки чи родичі зможуть на місці заповнити всі необхідні документи й одразу отримати перший документ новонародженого українця”, – зазначив, перебуваючи у Львові, міністр юстиції Павло Петренко. 

У паспорті – лише українською

Львів’янин отримав перший в Україні паспорт без російської мови. Чоловік півроку судився щодо вилучення з документа сторінки російською мовою. У травні цього року він виграв апеляцію в суді й отримав паспорт. Він зауважив, що це друге рішення суду про видання паспорта тільки українською мовою, інформує zaxid.net. Аналогічне рішення вже прийняли в Миколаєві, однак власник паспорта відмовився його забирати. 
“Я перший подав позов до суду, проте в Миколаєві справу розглянули швидше, ніж у Львові. Тому і рішення винесли швидше. Але паспорт тільки з українською мовою всередині я отримав першим”, – зазначив львів’янин. Нагадаємо, що два роки тому Святослав Літинський подав позов проти компанії Samsung через відсутність маркування пральної машинки українською мовою. Йому вдалося досягти того, аби й інші виробники пральних машин почали маркувати товари українською.

 Облаштування міста

У Львові вперше в Україні жителі самі вирішують, який громадський простір треба змінити і як його варто облаштувати. Так, ініціативна молодь, зокрема студенти, розробляють різноманітні проекти з облаштування парків, скверів, площ, дворів і надсилають їх у міськраду. А там уже вирішують, який проект має право на життя. 
Також у Львові розпочав роботу проект “Громади в дії”, який має на меті зміцнити потенціал об’єднання місцевих громад й активізувати їх роботу спільно з міською радою задля сталого розвитку. Для цього шукають львів’ян, які готові робити щось нове у своєму районі. 
Опитування показало, що такі люди є. Містяни визначатимуть, що саме хочуть зробити: чи то відновити майданчик, чи то облаштувати відпочинкову зону. Залучатимуть архітекторів і дизайнерів, а проекти дофінансовуватимуть. Щоб отримати кошти, жителі мають самі докластися – мова про близько 30% від загальної суми проекту. Якщо вони назбирають ці 30%, то міськрада дофінансує 70% обсягу проекту. 

Гойдалка-генератор

У Львові у Парку культури імені Богдана Хмельницького спорудять першу в Україні гойдалку, що генеруватиме енергію. Для неї вже облаштували місце, наразі чекають з Києва необхідні для встановлення матеріали. Ймовірно, містяни зможуть оцінити новинку наступного тижня. 
Як вона працює? Людина сідає, гойдається, і від цього процесу утворюється енергія, тож можна буде зарядити телефон. Якщо ні – гойдалку можна буде освічувати. Подібне вже популярне за кордоном. До слова, перші енергетичні вуличні майданчики у Європі з’явилися в листопаді 2014-го в Лондоні. Дитячий майданчик, де енергію дітей перетворюють на освітлення, з’явився також у Нідерландах. Самотужки забавку не розігнати: діти разом крутять карусель і виробляють кінетичну енергію для освітлення атракціону вночі. Свого часу південнокорейські інженери розробили подібну ідею – “Парк енергії”, що складався з різних коліс, вітряків і панелей для добування енергії. 

Інклюзивний дитячий майданчик

У Львові у цьому ж парку вперше в Україні встановлять особливий інклюзивний дитячий майданчик. Парк культури став однією з чотирьох локацій в Україні, де будуть облаштовані майданчики для дітей з особ­ливими потребами. 
В Україні не передбачена інфраструктура для людей з обмеженими можливостями, зокрема немає дитячих майданчиків для дітей з інвалідністю. Пісочниці на дитмайданчику будуть розташовані не на землі, а зроблені у вигляді столу: так здорова дитина зможе підійти з однієї сторони, а дитина на візку – під’їхати з іншої, тож вони зможуть разом бавитися. Так діти з особливими потребами інтегруються в суспільстві, і їм буде легше, коли вони будуть дорослими, зазначили “Пошті” в адміністрації парку. Дитячі гойдалки будуть сконструйовані без металевих конструкцій, а ще буде особлива лазанка. Коштуватиме такий майданчик близько 1,5 мільйона гривень. Його встановлять на місці старого, який розташований на вул. Зарицьких.

Індустріальний парк

У Львові зведуть перший в Україні індустріальний парк “Рясне-2”. Роботи поч­нуть уже в березні 2016 року. Будувати його зголосилося голландське підприємство, що зареєструвалося у Львові під назвою “Ситі. Парк. Львів”. 
Згідно з бізнес-планом інвестора, він планує вкласти у будівництво майже 50 мільйонів євро і розмістити на 100 тисячах квадратних мет­рів близько 20-30 компаній, здебільшого іноземних. Але обіцяють залучати й місцеві. Загалом для Львова це означає понад три тисячі нових робочих місць (окрім тих, які працюватимуть у рамках індустріального парку, багато львів’ян також отримають роботу при будівництві, обслуговуванні, приготуванні їжі, транспортуванні). Скільки часу реалізовуватимуть проект, наразі достеменно невідомо. Лише підведення комунікацій до ділянки триватиме до року. Хоча й законодавство щодо індустріальних парків в Україні є, насправді жоден такий проект у її межах наразі не реалізували. Тож Львів може стати першим і дати поштовх іншим містам країни.

Усе заради іміджу

Що ще нового та цікавого чекає львів’ян, покаже час. Та не варто забувати про давно зроблене. Головне – щоб разом із інноваціями місто не втратило свого історичного колориту. Як кажуть, майбутнє не можна збудувати, не шануючи минулого. Та зупинятися не варто. 
“Люди працюють із тими, кого знають. Якщо у Львові генерують класні речі, то до цього долучаються жителі  з інших міст і країн. Таким чином створюють якісні нові продукти. Це стало помітним, коли ми починали створювати перші ІТ-новинки. З іншого боку, якщо ви нічого не робите, вас не знатимуть і не вкладатимуть грошей, не співпрацюватимуть з вами. Нині між містами велика конкуренція. Якщо зупинитися на мить, то можна програти. Треба постійно рухатися та вдосконалюватися, – зазначив “Пошті” директор департаменту “Адміністрація міського голови” Львівської міськради Андрій Москаленко. – Львів завжди був інноваційним містом: тут відкрили перший готель в Україні, театр, парк, запустили повітряну кулю, винайшли гасову лампу. Нині ж ми підтримуємо цю традицію”. 
Він додав, що будь-яка новація не може одразу стати масовим продуктом. Вона повинна спершу пройти випробування. Це, зокрема, стосується “Особистого кабінету мешканця” та інших подібних послуг. Перед тим, як сказати, що ця річ або послуга непопулярна чи непотрібна містянам, варто новий продукт випробувати. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.8448 / 4.28MB / SQL:{query_count}