Безпека очима маленьких львів’ян

У Львові впродовж жовтня тривав конкурс плакатів соціальної реклами “Ми за безпечне життя”, в рамках якого діти віком від 12 до 18 років брали участь у творчому змаганні з питань пожежної й техногенної безпеки

Цього тижня працівники прес-служби ГУ ДСНСУ області спільно із представниками Львівського міського координаційно-методичного центру “Галицьке юнацтво” відібрали кращі роботи соціальної реклами.  
Журі переглянуло всі роботи учасників і визначило переможців. Отож, перше місце – Марія Мельник, друге – Анна Омелян та третє – Влада Вініченко. Окрім цього, за креативність та високі художні здібності журі відзначило Назара Демковського, Ростислава Смольського та Софію Черкесову, інформує прес-служба ГУ ДСНСУ області.

“Мистецтво заради безпеки: 
конкурс від поліції Львова” 

Триває конкурс малюнків, відео та фото на тему безпеки дорожнього руху, який оголосила Патрульна поліція Львова. Акцію приурочують до Тижня безпеки дорожнього руху в номінаціях: найкращий малюнок, творче фото або відео у категоріях “Я – пасажир”, “Дорога до школи: цікава та безпечна”. 
До участі запрошують учнів 1-6 класів – на найкращий малюнок, 7-11 класів – на найкраще творче фото або короткометражне відео (до трьох хвилин), присвячені безпечній поведінці пішоходів та пасажирів. Прийом робіт на конкурс триває до 10 листопада включно, йдеться на сторінці відомства у соцмережі Facebook. 
Роботи можна надсилати поштою або приносити на вул. Перфецького, 19, y прес-сектор Управління патрульної служби МВС України Львова; фото та посилання на відео присилайте на електронну скриньку: press.lvivpolice@gmail.com, у темі листа вкажіть – “Конкурс для школярів”. До кожної роботи обов’язково прикріпіть інформацію про конкурсанта: ПІБ, вік, школа і клас, контактний телефон одного з батьків та, за бажання, посилання на особисту сторінку у Facebook.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
24.8470 / 4.07MB / SQL:{query_count}