Нові тарифи на воду?

З нового року в багатьох регіонах України може зрости вартість централізованого постачання холодної води та водовідведення

Національна комісія має намір скоригувати тарифи на відповідні послуги 38 підприємствам, які їх надають, в тому числі і ЛМКП “Львівводоканал”.
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, планує переглянути тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) суб’єктам господарювання, які є виконавцями цих послуг. Відповідний проект постанови сьогодні було оприлюднено на офіційному сайті регулятора.
Зокрема, документом передбачено коригування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) для 38 підприємств водоканалізаційного господарства. 
До прикладу, для ЛМКП “Львівводоканал” пропонується встановити тарифи: на послугу з централізованого постачання холодної води 6,04 грн за 1 куб. м, а  на послугу з централізованого водовідведення - 4,45 грн за 1 куб. м, інформує tvoemisto.tv. 
Сьогодні львів’яни оплачують послуги централізованого постачання холодної води за тарифом 5,05 грн за 1 куб.м, а водовідведення – 3,8 грн за 1 куб. 
Опісля державної реєстрації в Мін’юсті прогнозується, що ця постанова набуде чинності з 1 січня 2016 року, але не раніше дня її офіційного опублікування.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.7246 / 4.06MB / SQL:{query_count}