Шевченківський гай запрошує на нічну екскурсію

13 і 14 листопада Музей народної архітектури та побуту “Шевченківський гай” запрошує на нічну екскурсію “У пошуках тепла…”

Про це повідомляє прес-служба міськради. Тема ця є актуальною не лише для осінньої пори, але й для кожної душі, дасть можливість поринути у світ наших предків. 
Відвідувачі матимуть змогу: почути історію Кайзервальду (Цісарського лісу) та зустрітися із його міфічними жителями; відчути магію гірських музичних інструментів; вдихнути аромат смажених олійних зерен та скуштувати щойно вичавленої олії; у водяному млині послухати оповідь мірошника про своє ремесло та при ватрі почастуватися трав’яним чаєм; ознайомитися з технологією випалювання глиняного посуду і стати свідком запуску гончарної печі; дізнатися таємницю Вітряка; потрапити на веселу забаву із танцями та частуванням.
Час екскурсій – 17.30, 18.00, 18.30, 19.00. Обов’язкова реєстрація та купівля квитків заздалегідь – на сайті або в касах Ticketclub за адресами: вул. Галицька, 1 (2 поверх), “Антикафе Communa” (працює цілодобово); вулиця С. Крушельницької, 3, “Антикафе Come in” (10.00 – 23.00).

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
16.5337 / 4.05MB / SQL:{query_count}