Ще один впорядкований сквер Львова

У Залізничному районі Львова, а саме на вул. Петлюри, 17, привели до ладу сквер

фото: facebook.com/Нас не питали! (2)
Окрім реконструкції території, там висадили три гостролисті клени Royal Red (червонолистий) і чотири гостролисті клени Друммонда (салатовий), а також скоригували доріжки, зробили прості лавки (без кованих елементів) і висадили кущі біля скульп­тури. Освітлення зробили таким чином, аби дроти були під землею і, що найголовніше, відновили фрагменти скульптур голубів, очистили скульптуру та захистили її водовідштовхувальним покриттям (а не просто побілили). 
“Лавки нековані, без левів та орлів, бордюри не випирають за тротуар. Їх не побілили, смітники не встановили просто біля лавок, нема релігійних статуй і знаків, а також кіосків. Єдине, за що хвилююся, що все перелічене може з’явитися там у новому році”, – повідом­ляє в соцмережі  Facebook у групі “Дайте пройти” Дем’ян Данилюк. 
“На жаль, у Львові як тільки з’являється більш-менш благоустроєний метр землі, моментально з’являється блошиний ринок”, – йдеться у повідом­ленні групи. 
Проблема лиш у тому, стверджують містяни, що сквер не надто популярний серед жителів як відпочинкова зона, а лише як прохідна. Тому пропонують, що непогано було б привести до ладу парк, який неподалік школи, де полюбляють гуляти тутешні жителі. 
“Насправді це не той сквер, де збирається багато людей. Він – біля транспортного кільця (дитину не випустиш та й дихати нічим) і ринку (навпроти безліч хаотично припаркованих автівок). Гуляють жителі цього району, як правило, біля школи – там непоганий невеличкий парк, і лише цього року якась добра душа встановила там аж дві лавки. До цього нічого не було”, – пише львів’янка Лана.
Зате в цьому сквері можна кілька хвилин посидіти із дитиною, відпочиваючи після закупів на тому ж базарі. 
“Літнім людям з навколишніх будинків зручно там збиратись. Щодо проїжджої частини, то, можливо, було б дійсно варто відгородити її від скверу, поставити парканчик від зупинки біля поліклініки до переходу біля базару”, – каже львів’янка Оксана.
Можливо, після такого оновлення цей сквер стане улюбленим місцем відпочинку львів’ян.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7067 / 4.07MB / SQL:{query_count}