Віддячити бійцям підтримкою!

Очільник Львівщини доручив провести зустрічі з учасниками АТО в кожному районі області

Повернувшись із війни на сході, вояки часто не знаходять собі місця, їм важко адаптуватися до того, що колись було для них буденністю. Потребують підтримки і сім’ї загиблих бійців, часто залишаючись сам-на-сам зі своїм горем. Відтак на доручення очільника Львівщини Олега Синютки складений графік виїзних нарад із громадськими об’єднаннями учасників антитерористичної операції, волонтерськими організаціями, благодійними фондами області. 
“Зустрічі проходитимуть у актових залах райдержадміністрацій та міськвиконкомів за участі представників соціального захисту населення обласної державної адміністрації, обласного військового комісаріату, сектору Держслужби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції”, – зазначив директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Василь Мартиняк. 
З його слів, такі зустрічі організовуватимуть задля вивчення потреб демобілізованих військовослужбовців, проблемних питань членів сімей загиблих. Крім того, обговорюватиметься координація діяльності громадських об’єднань та органів виконавчої влади щодо удосконалення механізму вирішення соціальних проблем учасників АТО.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.4420 / 4.05MB / SQL:{query_count}