Осінній призов: хто йде до армії

З почату листопада до Старичів, де є містечко “Базове” 184-го навчального центру, приїжджають призовники з усієї України, повідомляють у львівській Національній академії сухопутних військ ім. Гетьмана Петра Сагайдачного

фото: stb.dn.ua
“Хлопці одразу ж почали призвичаюватися до армійського побуту та дисципліни. Їм оформляють документи, підстригають та ведуть отримувати обмундирування. На відміну від попередніх призовів нинішній матиме нову модель взуття та комплект термобілизни. Новобранці приміряють незвичну для них форму і питають більш досвідчених товаришів про таємниці армійського життя”, – йдеться у повідомленні.
Зі слів заступника начальника пункту прийому особового складу 184-го навчального центру Національної академії сухопутних військ полковника Петра Левуса, за перші два дні було прийнято близько двох сотень осіб, але вже можна зробити певні висновки про те, який саме контингент поповнить лави Збройних сил України: “В їхніх особах я бачу майбутнє вітчизняного війська. Приємно вразило те, що жоден із молодих солдат на запитання, чи бажає він служити, не дав негативної відповіді. Я не побачив та не почув ані страху, ані небажання служити”. Крім того, він зазначає, що стан здоров’я та морально-психологічний стан молодого поповнення суттєво кращі, аніж у мобілізованих останніх хвиль. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.6124 / 4.06MB / SQL:{query_count}