Кіно про права людей

У Палаці мистецтв тривають покази Міжнародного фестивалю Docudays UA

У Львівському палаці мистецтв до 10 листопада  в рамках мандрівного Міжнародного фестивалю кіно Docudays UA щодня демонструватимуть документальні кінострічки про права людини. 
Центральна тема цьогорічного фестивалю – пропаганда. Організатори Docudays UA впевнені, що інформаційну війну можна перемогти за допомогою кінематографу та обговорень. 
Упродовж наступних п’яти днів відбудеться 11 показів: із 5 по 8 листопада сеанси відбуватимуться о 18.00 і 20.00, а 9 листопадао 19.00. Вхід на покази вільний
Спеціальна програма XII мандрівного фестивалю — “Ефект Грузії”, що розповідає про досвід війни з Росією і той час, коли країна відбудовувалась. Фільм “Ефект доміно” Ельвіри Нєвєри та Пьотра Россоловського з цієї програми покаже, як живуть і борються за всесвітнє визнання в Абхазії, а кінострічка “Володар” Шалви Шенгелі відкриє грузинських погляд на проблему радянських пам’ятників на прикладі монумента Сталіну, що стоїть  на подвір’ї жіночого монастиря.
 Особливою подією в Палаці мистецтв стане показ чеського фільму “Яма” за участі режисера Їржі Стейскала. Це історія про феноменальну місцину в центрі житлового мікрорайону Позняки української столиці — так звану яму, що зберегла сільське життя з часів забудови житлового масиву в кінці 80-тих, а її жителі досі намагаються виборювати право на життя за своїми правилами в агресивній урбан-культурі.
Також глядачі матимуть нагоду дізнатися більше про Ліберію з короткометражної роботи Рьо Муракамі і Джадд Ерліх “Нотатки з Ліберії” та про Тибет із фільму “Жертвопринесення” Тео Гессінга. Проблеми людей з особливими потребами обговорюватимуть у рамках показу “Комплекс кенгуру” Сари Мун Хоу, а безхатченків – у фільмі “Притулок” Фернана Мельгара. “Іон” Олів’є Мажі розкриє історію незрячого чоловіка, який дає собі раду без сторонньої допомоги, а на фоні особистої історії камера простежить за роботою служби безпеки. Тема екологічних прав пролунає на показі фільму “Нульовий вплив” Лори Гебберт і Джастіна Шайна про річний проект американської сім’ї зі зменшення впливу на навколишнє середовище.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8799 / 4.06MB / SQL:{query_count}