Озеленення проспекту Чорновола: що уже зробили?

У Львові на проспекті Чорновола висадили дерева. Як писала “Пошта”, роботи з реконструкції проспекту розпочали наприкінці серпня

фото: alex-shutyuk.livejournal.com (3)
За цей час на ділянці від вул. Під Дубом до вул. Липинського зрізали 24 дерева, 14 з яких – аварійні. На їх місці висадять 360 низькорослих кущів та 32 нові дерева – платани. 
Одне таке дерево коштує 1400 гривень – тобто загалом було потрібно 44,8 тисячі гривень, які активні мешканці міста зібрали власними силами. Натомість кущі за бюджетні кошти закуповуватиме районна адміністрація: планують сформувати лінію завдовжки 180 метрів – по два саджанці на метр. Наразі зупинилися на пухиропліднику, ціна якого в середньому складає 80 грн за одиницю. Роботи з висадки виконує ЛКП “Зелений Львів” спільно з активістами та працівниками міського департаменту розвитку. У рамках реконструкції на просп. Чорновола також облаштовують велодоріжку, протяжністю по 700 метрів в обидва боки, та замінюють хідники.
“Оскільки по факту лунок вийшло на дві менше, ніж планували, одне з дерев вирішили посадити у круглій клумбі біля готелю “Львів”. Сподіваюся, ніхто не проти? Тим більше, що ідею висадки тут дерева ми вже обговорювали. Ще одне дерево посадили у велику клумбу на куті вул. Хімічної та просп. Чорновола, пише у своєму блозі працівник департаменту розвитку та експерт з озеленення Олександр Шутюк. – У мене до всіх вас прохання, особливо до тих, хто сам користується цією вулицею та/або долучився до проекту фінансово – написати свою думку: чи часто ви користуєтеся цією вулицею, чи задоволені результатом, чи стало тепер гірше, ніж було?”

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7168 / 4.06MB / SQL:{query_count}