Як облаштувати спортмайданчик?

Львів’янам пропонують обрати, яким буде скейт-парк на вул. Богдана Хмельницького

фото: alex-shutyuk.livejournal.com
У місті на вул. Богдана Хмельницького облаштовують міні-парк. Тут уже проклали частину велодоріжок та алей. Також за проектом планують  облаштувати скейт-парк, місце для вигулу собак, встановлять лавочки і висадять кущі.
Спортивний майданчик – одна із найбільших зон активності у міні-парку. Спершу точилися суперечки, як облаштувати цей майданчик. Та врешті-решт обрали варіант створення скейт-парку для дітей та початківців. Хоча під час зустрічі з мешканцями старші люди виявляли побоювання, що діти можуть там травмуватись. Та дітлахам ідея сподобалася – вони хором скандували: “Cкейт-парк! Cкейт-парк!”
“Обрати підрядника для виготовлення скейт-парку – дуже непроста задача і тут потрібна допомога та поради тих, хто в темі, адже справа дуже відповідальна. Йдеться не тільки про витрати бюджетних коштів, але й про здоров’я дітей, що будуть його використовувати, зазначає у своєму блозі працівник департаменту розвитку ЛМР Олександр Шутюк. – Отож, пропоную подивитись на пропозиції, подивитися, що раніше робили ці підрядники, пошукати серед друзів тих, хто хоч трохи розбирається в цьому, та покритикувати. Ідеальним було б почути відгуки спортсменів, аматорів та тих, хто знається на подібних конструкціях і матеріалах”.
Свої міркування можна висловити у соцмережі Facebook у групі “Нас не питали!” або у блозі Олександра Шутюка, де і показано запропоновані проекти. 
Нагадаємо, у Львові уже відновили скейт-парк на вул. Винниченка, 4. Там провели реконструкцію всіх елементів і замінили все покриття конструкцій. Вартість робіт склала 60 тисяч гривень. Також міськрада спільно з екстремалами Львова реставрували скейт-парк біля Порохової вежі. Зараз у Львові півсотні скейтерів. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6743 / 4.06MB / SQL:{query_count}