Шахістки Анна і Марія Музичук – на марках

У Львові відбулась урочиста церемонія погашення поштової марки “Анна і Марія Музичук – чемпіонки світу з шахів”

У рамках XIV Національної філателістичної виставки з міжнародною участю “Укрфіл­експ-2015”, приуроченої до Всесвітнього дня пошти, у Львові відбулась урочиста церемонія погашення поштової марки “Анна і Марія Музичук – чемпіонки світу з шахів”. Про це інфомує прес-служба Львівського державного університету фізичної культури.
У виставці взяли участь близько 120 колекціонерів з України та 20 представників із Польщі, Румунії, Чехії, Словаччини, Вір­менії, Білорусі та інших країн.
“Коли надійшла пропозиція від “Укрпошти” випустити таку марку, ми з радістю погодилися. Для спортсменів, зокрема для шахістів, дуже важливо, як їх сприймають на батьківщині, дуже важлива громадська думка. Тому надзвичайно приємні такі заходи, вони надихають.  Погашення марки ми теж сприймаємо як суспільне визнання. Це додасть дівчатам ще більше сил та енергії, аби і далі прославляти нашу країну на найпрестижніших змаганнях світу”, – прокоментував подію батько і тренер дівчат Олег Музичук.
Самі ж героїні Анна і Марія Музичук сьогодні перебувають у Монако, де беруть участь в одному з найпрестижніших шахових турнірів серії Гран-прі.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8053 / 4.05MB / SQL:{query_count}