“У нас тут немає ніяких фашистів!”

Львівські школярі написали листи до своїх ровесників на cході

facebook.com/Центр допомоги сім’ям учасників АТО
Інколи щирі дитячі слова цінніші, аніж слова політиків. Вони ставлять yсі крапки над “і”, без зайвих пафосних упереджених пояснень про ситуацію в країні – дітей війна болить щиро. 
“Коли читаєш ці рядки, то важко повірити, що їх написали наші діти. Настільки глибоко діти переймаються тим, що відбувається з Україною. Діти зараз подорослішали та мають свою власну думку про всі події. Перед ними відкритий світ соціальних мереж, неупереджених експертних думок, дякувати Богові, наші діти мають можливість розрізняти, що є добром, а що злом. Власне самостійно, а не нав’язане пропагандою. Ми, дорослі, повинні докласти всіх зусиль, щоб наші діти виросли у правді і справедливості”,– зазначають  волонтери.
“Привіт! Мене звати Дмитро. Я живу у гарному місті – Львові. Моє місто неможливо описати, його треба побачити на власні очі. Сподіваюсь, у мирний час ти приїдеш і побачиш, що у нас не так, як вам розказують “раша ТБ”. Ми збираємо для вас допомогу, підтримуємо. Знаємо, що вам зараз нелегко, але я вірю, що Україна переможе і все буде добре!”, - пише школяр Дмитро.
“Я звертаюсь до дітей із Маріуполя. Мене звати Марина. Мої бабуся і дідусь, тато – російськомовні, я також вільно спілкуюсь російською, хоч писати не вмію. В наших школах вчаться переселенці і ніхто їх не ображає. Я щиро співчуваю вам і зичу нам миру і порозуміння”, – зазначає у листі учениця Марина. 
“Любий друже! Я знаю, що ти впевнений, що Україна-агресор, але це не так, повір мені, у нас тут немає ніяких фашистів. Наші воїни обороняють вас як можуть від “ґрадів” і ракет. Насправді агресор – Росія, яка хоче, щоб Україна була підвладна їй. Будь ласка, збережіть нашу країну!”, – пояснює ровесникам зі сходу львівський школяр. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.2388 / 4.07MB / SQL:{query_count}